O nas

DLA MEDIÓW

Księga Znaku – WOAK Toruń

PACZKA logotypy WOAK Toruń

Konferencja prasowa 21.09.2022 – dla mediów

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO  NEWSLETTER-a


Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
ul. Szpitalna 8
87 – 100 Toruń

tel./fax: (56) 652 27 55, 652 20 27, 652 27 18
657 02 90, 652 20 28

e-mail: woak@woak.torun.pl

Bank: MILLENNIUM 
61 1160 2202 0000 0000 6090 1253

NIP: 9561223699

REGON: 871238709

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
honoruje Kartę Dużej Rodziny

Posiadacze takiej karty objęci są 25% zniżką
na opłaty za warsztaty, kursy i szkolenia.
Zniżka nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami.

Kadra

DYREKTOR

Łukasz Wudarski
e-mail: lukasz.wudarski@woak.torun.pl


ZASTĘPCZYNI DYREKTORA DS. MERYTORYCZNYCH

Katarzyna Pągowska
e-mail: katarzyna.pagowska@woak.torun.pl

 

SEKRETARIAT

Marzenna Szymecka
specjalista ds. sekretariatu i kadr
e-mail: marzenna.szymecka@woak.torun.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Barbara Gościńska
główna księgowa
e-mail: barbara.goscinska@woak.torun.pl

Arleta Prochera
specjalista ds. księgowości
e-mail: arleta.prochera@woak.torun.pl

 

INFORMACJA KULTURALNA

Kamil Hoffmann
specjalista ds. informacji
e-mail: kamil.hoffmann@woak.torun.pl

Agata Gałaś
specjalista ds. promocji
e-mail: agata.galas@woak.torun.pl

 

ADMINISTRATOR STRONY

Robert Marszałkowski
specjalista ds. informatyki
e-mail: robert.marszalkowski@woak.torun.pl

 

DZIAŁ EDUKACJI KULTURALNEJ

Weronika Droszcz
kierownik Działu Edukacji Kulturalnej
e-mail: weronika.droszcz@woak.torun.pl

Erwin Regosz
główny specjalista ds. muzyki
e-mail: erwin.regosz@woak.torun.pl

Monika Bojarska
specjalista ds. grafiki
e-mail: monika.bojarska@woak.torun.pl

Stanisław Jasiński
specjalista ds. fotografii
e-mail: stanislaw.jasinski@woak.torun.pl

Grzegorz Kaźmierski
specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl

Ireneusz Maciejewski
specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych
e-mail: ireneusz.maciejewski@woak.torun.pl

Agnieszka Zakrzewska
specjalista ds. teatru
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

Wojciech Budny
instruktor ds. filmu

Jerzy Derkowski
instruktor ds. Orkiestry Dętej

Stanisław Daszkowski
instruktor ds. Orkiestry Dętej

Tomasz Mirowski
instruktor ds. Orkiestry Dętej

Paweł Jankowski
instruktor ds. Chóru Męskiego Copernicus

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY

Marek Kantorski
kierownik Działu
e-mail: marek.kantorski@woak.torun.pl

Danuta Lemanik
główny specjalista ds. administracji
e-mail: danuta.lemanik@woak.torun.pl

Mateusz Kantorski
specjalista ds. technicznych
e-mail: mateusz.kantorski@woak.torun.pl

Henryk Marynowski
operator urządzeń technicznych

Dariusz Mejger
operator urządzeń technicznych

Małgorzata Siemianowska
pracownik gospodarczy

Beata Sierocka
pracownik gospodarczy

 

napisz do nas