Lato w teatrze
„A gdzie tytuł?”

4-16.07.2022

Lato w teatrze
„A gdzie tytuł?”

4-16.07.2022

polsko-ukraińskie
bezpłatne półkolonie artystyczne w Osieku nad Wisłą
dla dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat z gminy Obrowo

Z radością ogłaszamy nabór na wyjątkowe półkolonie!

„A gdzie tytuł?” No właśnie – nie ma! Wraz z grupą 15 osób – dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat z Polski i Ukrainy, zamieszkałych w gminie Obrowo – zbudujemy letnioteatralną społeczność w Osieku nad Wisłą. Znajdziemy i nadamy tytuł naszym artystycznym półkoloniom.

Przez dwa tygodnie pogłębimy więzi – także międzykulturowe. Będziemy twórczo eksperymentować, odkrywać oraz realizować swoje talenty. W poczuciu bezpieczeństwa, w wolności tworzenia i uważności na siebie – zabierzemy głos i wyrazimy siebie poprzez sztukę. Odkryjemy „Co czuję?”, „Co myślę?”, „Co mam do powiedzenia?”.

W trakcie warsztatów teatralnych będziemy doświadczać języka teatru, który nie potrzebuje słów. Warsztaty muzyczne staną się przestrzenią do eksperymentowania z dźwiękiem za pomocą głosu i samodzielnie zbudowanych instrumentów. Z kolei działania plastyczne posłużą inspiracji i relaksacji. Finałem poszukiwań tematu i działań artystycznych będzie zgromadzony materiał aktorski, scenograficzny oraz dźwiękowy, który wykorzystamy do stworzenia spektaklu finałowego.

Wspólny czas umilą nam zabawy oraz chwile spędzane na moczeniu nóg w jeziorze, chodzeniu po łące i lesie, „ogrzaniu się” sobą i tkaniu relacji przy ognisku.

CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PÓŁKOLONIACH:

Złożyć prawidłowo wypełnione dokumenty wraz z wypowiedzią artystyczną dziecka najpóźniej do 12 czerwca 2022 r.

Zgłoszenia może dokonać rodzic lub prawny opiekun dziecka, który:

wypełni pobrane dokumenty: kartę kwalifikacyjną, regulamin i niezbędne oświadczenia

– załączy wykonaną przez dziecko samodzielnie i ręcznie literacko-plastyczną wypowiedź: „Nadaj tytuł naszym półkoloniom”

– dostarczy dokumenty oraz literacko-plastyczną wypowiedź dziecka do: Osieckiego Klubu Kultury do Pani Eweliny Mytlewskiej (tel. 697 083 076) przy ul. ul. Toruńska 34, 87-125 Osiek nad Wisła

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Karta kwalifikacyjna

Regulamin organizacyjny

Klauzula informacyjna i zgoda

Zgoda na samodzielny powrót

Upoważnienie do odbioru dziecka

 


WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55