Teatr, drama
Na tropie uważności
Spacer performatywny

26 marca 2022 r.
godz. 16.30

Na tropie uważności
Spacer performatywny

26 marca 2022 r.
godz. 16.30

16.30 – 17.30: Na tropie uważności – spacer performatywny dla dorosłych w każdym wieku.

Zgłoszenia do czwartku – 24 marca 2022 r.

Spacer performatywny dla dorosłych, to niecodzienne wydarzenie.

Realizując niedawno teatralny spacer uważności dla dzieci, otrzymaliśmy informacje zwrotne, że obecni na nim dorośli zrelaksowali się również i… dlaczego nie organizujemy podobnych przechadzek dla dorosłej grupy odbiorców?!

Zatem – zapraszamy!

W marcowe popołudnie zabierzemy Was w podróż po okolicy, by się wyciszyć, spotkać się z sobą samym i z drugim człowiekiem, być tu i teraz. Będziemy wspólnie praktykować uważność i doświadczać bez oceniania. Skupimy się na oddechu, kontakcie z naturą, co pomoże nam się odstresować.

Prowadzenie:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie warsztaty  dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych m.in. Sceny Kobiet – kobiecej grupy teatralno-rozwojowej, Teatru po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralnego dla dzieci od lat 6, a także grupy teatralnej UTW UMK w Toruniu. Realizuje działania kulturowe wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w WOAK Toruń oraz instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego, Instytut Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie, Filia we Wrocławiu), Administracji oraz zarządzania w kulturze (Dolnośląska Wyższa Szkoła Służb Publicznych „Asesor” we Wrocławiu), Historii o spec. nauczycielskiej (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie. Uwielbia działać dla zmiany poprzez łączenie pracy z ludźmi ze sztuką. Podąża za swoją wrażliwością.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY