Twórczy ferment
wakacyjne warsztaty

21-26.08.2023
godz. 10.00

Masz więcej niż 15 lat i interesujesz się teatrem, innymi sztukami performatywnymi albo sztukami wizualnymi? Chcesz ciekawie spędzić czas w gronie osób z podobną pasją? A może szukasz inspiracji lub po prostu rozpiera Cię energia i chcesz podziałać twórczo? Zarezerwuj sobie czas od 21 do 26 sierpnia i już dziś zapisz się wakacyjne warsztaty Twórczy … Czytaj dalej Twórczy ferment
wakacyjne warsztaty

21-26.08.2023
godz. 10.00

ALT: Drewniana podłoga, na której leżą żółte, fioletowe i białe kartki przedstawiające różne piktogramy kojarzące się z muzyką i sztuką. W lewym dolnym rogu dwie dłonie osoby układającej te obrazki.

Twórczy ferment
wakacyjne warsztaty

21-26.08.2023
godz. 10.00

ALT: Drewniana podłoga, na której leżą żółte, fioletowe i białe kartki przedstawiające różne piktogramy kojarzące się z muzyką i sztuką. W lewym dolnym rogu dwie dłonie osoby układającej te obrazki.
fot. Karolina Fojutowska

Masz więcej niż 15 lat i interesujesz się teatrem, innymi sztukami performatywnymi albo sztukami wizualnymi? Chcesz ciekawie spędzić czas w gronie osób z podobną pasją? A może szukasz inspiracji lub po prostu rozpiera Cię energia i chcesz podziałać twórczo? Zarezerwuj sobie czas od 21 do 26 sierpnia i już dziś zapisz się wakacyjne warsztaty Twórczy ferment.

Przez cały tydzień (pon.-sob.) będziemy się codziennie spotykać i aktywnie działać twórczo. Założeniem warsztatów jest połączenie różnych dziedzin sztuki i wzajemna inspiracja. Będziemy się nawzajem inspirować, a to czego się nauczymy wykorzystamy we wspólnym radosnym działaniu artystycznym.

DLA KOGO?
Młodzież powyżej 15. roku życia, osoby które:

  • interesują się i tworzą sztukę (różnych dziedzin),

  • mieszkają w województwie kujawsko-pomorskim,

  • chcą poznać innych ludzi z artystycznego środowiska,

  • chcą rozwijać swoje umiejętności,

  • chcą poznać nowe środki wyrazu, typowe dla różnych dziedzin sztuki

Wakacyjne warsztaty mogą być pierwszym krokiem do udziału w projekcie Twórczy Ferment, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.

KIEDY i GDZIE?
21-25 sierpnia w godzinach 10:00-15:00 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury, ul. Kościuszki 75-77, sale warsztatowe na IV piętrze oraz w sobotę 26.08.2023 r. w godz. 14:00-19:00.

OPŁATA:
50 ZŁ
płatność przez przycisk na dole strony.

SPOSOBY REKRUTACJI?
–  wypełnij formularz

link do formularza zgłoszeniowego

i zakup bilet.

kup bilet

PROWADZĄCA:
Ola Matuszewska – absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu, aktualnie studentka kulturoznawstwa drugiego stopnia. Od lat udziela się w amatorskich teatrach, ale nie tylko, między innymi działała w Teatrze Horzycy w Toruniu. Przez 2 lata należała do Młodego Teatru, aktualnie współpracuje ze Studenckim Teatrem „Antrakt”. Wielokrotnie prowadziła warsztaty teatralne w szkołach podstawowych i ponadgimnazjalnych. Pracowała jako animator w Muzeum Partaczy, gdzie prowadziła zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu na stanowisku specjalistka ds. animacji kultury.