29.10.2022
godz. 18.30

Koncert Dominiki Sztonyk

29.10.2022
godz. 18.30

Koncert Dominiki Sztonyk

Posłuchajcie Dominiki Sztonyk na żywo. W ramach cyklu Twórczy Ferment zapraszamy na jej kameralny koncert w sobotę, 29 października o 18:30.
Program koncertu tworzą piosenki delikatne i klimatyczne: ballady, utwory aktorskie i autorskie single Dominiki. Jej repertuar sięga do twórczości Agnieszki Osieckiej, Anny Jantar, Jonasza Kofty, Jacka Kaczmarskiego, Krzysztofa Baczyńskiego, Przemysława Gintrowskiego, Fryderyka Chopina, a także Nicka Cave’a i Leonarda Cohena w przekładach Romana Kołakowskiego.

Dominika Sztonyk – wokalistka, autorka tekstów, absolwentka szkoły muzycznej w klasie fletu, studentka psychologii. Pierwsze artystyczne kroki stawiała na scenie Prudnickiego Ośrodka Kultury. We współpracy z wytwórnią płytową Id Records wydała dwa single: „szczeRAdość” i „Kiedy przyjdziesz ponownie”, które osiągnęły sukcesy radiowe utrzymując się w muzycznych notowaniach.

Bilety w cenie 20 zł – normalny i 15 zł 

Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści_stki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.
Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności.
To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie

Regulamin wydarzeń artystycznych WOAK

Regulamin konkursu w mediach społecznościowych