ROZWÓJ OSOBISTY
Trening prezentacji
i wystąpienia publicznego
7 marca 2020 r.

Trening prezentacji
i wystąpienia publicznego

fot. archiwum WOAK

 

Galeria zdjęć z warsztatów
fot. Weronika Droszcz

Adresaci:

Osoby, które prezentują się wobec audytorium, reprezentują w mediach instytucje lub organizacje i chcą zdobyć praktyczne umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych oraz nauczyć się kształtować swój wizerunek.

Cel:

Rozwinięcie osobistych, zawodowych i społecznych umiejętności komunikacyjnych. Podniesienie kompetencji w sferze wystąpień publicznych i kontaktów z mediami.

Program:

Elementy warsztatu dziennikarskiego, przygotowanie do wystąpienia publicznego. Kształtowanie wizerunku osobistego i reprezentowanie instytucji w mediach oraz na forum publicznym, współpraca z mediami, przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnej konferencji prasowej. Istotnym elementem warsztatów są ćwiczenia, w trakcie których uczestnicy zyskają możliwość „sprawdzenia się” przed kamerą. Nagrany materiał będzie szczegółowo omawiany przez prowadzącego.

Prowadzący:

Mariusz Kluszczyński – dziennikarz, kierownik toruńskiej redakcji TVP SA, wydawca i prowadzący serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej S.A. Na co dzień reporter Zbliżeń i współpracownik stacji TVP Info, TVP Regionalna, a także najważniejszych programów informacyjnych Telewizji Polskiej. Z mediami związany jest od kilkunastu lat: był reporterem Radia Toruń (pierwszej komercyjnej rozgłośni radiowej w mieście) oraz Radia GRA, gdzie pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa newsroomu. Współpracował też z uczelniami wyższymi, prowadząc zajęcia poświęcone dziennikarstwu radiowemu i współpracy z mediami. Absolwent politologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Komunikacji Społecznej i Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Wojciech Budny – instruktor, dokumentalista w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Swoją przygodę z kamerą zaczynał na początku lat 90. w Niemczech w Münster w regionalnej telewizji TV Münster. Absolwent Camerimage Film School. Współpracował z Telewizją Polską S.A., TVN i Owsiak TV. Obecnie operator obrazu w TV MSM. Jest współautorem programu Muzyczny Kram. Współpracował z Yachem Paszkiewiczem przy realizacji wielu wideoklipów oraz warsztatów Wideoklip.

Harmonogram:

sobota 7 marca 2020 r. w godz. 9.00-17.00

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 7 marca 2020 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 5 marca 2020 r.
MIEJSCE WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Weronika Droszcz
e-mail: weronika.droszcz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55
Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH