18.02.2023
godz. 10.00

18.02.2023
godz. 10.00

 

Bananowe love krowe.

‌Jeśli Twoje dziecko kocha naturę. Jeśli chcesz pobudzać jego wrażliwość na otaczający świat fauny i flory, koniecznie zapisz pociechę na sobotni teatralny rozruch. Nie zwlekaj! W lutym – miesiącu miłości – poruszymy temat naszych ukochanych zwierząt, roślin, zjawisk przyrodniczych oraz wszystkich innych cudów natury. Poprzez zabawy i zadania teatralne wcielimy się w elementy otaczającego nas świata. Potem wywołamy prawdziwą, przedwiosenną burzę. Spróbujemy też stworzyć kolaż dobrych praktyk, które możemy wcielać w życie z miłości do naszej planety.

Podczas spotkań dzieci poznawać będą różne formy teatru oraz utwierdzą się w przekonaniu, że twórcą może być każdy. W przestrzeni uwalniającej ekspresję i spontaniczność dzieci z uśmiechem kształtować będą umiejętność wyrażania opinii w szerszym gronie. Podczas zajęć prowadzący inspiruje i prowokuje do działania natomiast dzieci twórczo je wypełniają.
Comiesięczne warsztaty prowadzone są metodami pedagogiczno-teatralnymi, aktywnymi, z wykorzystaniem różnych dziedzin sztuki oraz m.in. metod pracy z grupą, dramy, arteterapii, technik teatru wyobraźni.

Dla kogo:
Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat.

Uczestnicząc w zajęciach Wasze dziecko:
– twórczo się rozwinie
– uwolni swoją kreatywność i nauczy się wyrażać siebie poprzez sztukę
– zwiększy swoją uważność i skupienie
– rozwinie umiejętność współpracy w grupie
– wzmocni poczucie własnej wartości oraz pewność siebie

Kiedy i gdzie?
Sobota 18 lutego / godzina 10.00-11.30 / WOAK ul. Szpitalna 6 (I piętro)

Opłata:
10 złotych/dziecko
Płatność on-line przez stronę bilety24.pl
lub w kasie (wtorek oraz czwartek od 10.00 do 15.00 )

Jak się zapisać?
– wypełnij formularz i zakup bilet.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie zajęć.

Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Uwielbia działać dla zmiany poprzez łączenie pracy z ludźmi ze sztuką. Podąża za swoją wrażliwością.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska – tel. 56 652 27 55
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

Regulamin warsztatów cyklicznych dla dzieci i młodzieży 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY