22.04.2023
godz. 10.00

  Z przyczyn od nas niezależnych odwołujemy zajęcia, przepraszamy.   Ale lale. Drogie dzieci! Czy nasz nowy budynek może być teatrem? Sami tego nie sprawdzimy. Wpadliśmy jednak na pomysł, że poprosimy Was o pomoc. Zbierzmy się w kwietniową sobotę, by powołać do życia LALE – testerów naszych nowych przestrzeni. Stworzone lale – z papieru, kolorowych … Czytaj dalej 22.04.2023
godz. 10.00

22.04.2023
godz. 10.00

 

Z przyczyn od nas niezależnych odwołujemy zajęcia, przepraszamy.

 

Ale lale.

Drogie dzieci!

Czy nasz nowy budynek może być teatrem? Sami tego nie sprawdzimy. Wpadliśmy jednak na pomysł, że poprosimy Was o pomoc. Zbierzmy się w kwietniową sobotę, by powołać do życia LALE – testerów naszych nowych przestrzeni. Stworzone lale – z papieru, kolorowych filtrów, ze starych przedmiotów czy na patyku, staną się bohaterami wymyślonych przez Was historii i sprawdzą, czy nowa przestrzeń jest teatralna.

Podczas spotkań dzieci poznawać będą różne formy teatru oraz utwierdzą się w przekonaniu, że twórcą może być każdy. W przestrzeni uwalniającej ekspresję i spontaniczność dzieci z uśmiechem kształtować będą umiejętność wyrażania opinii w szerszym gronie. Podczas zajęć prowadzący inspiruje i prowokuje do działania natomiast dzieci twórczo je wypełniają.
Comiesięczne warsztaty prowadzone są metodami pedagogiczno-teatralnymi, aktywnymi, z wykorzystaniem różnych dziedzin sztuki oraz m.in. metod pracy z grupą, dramy, arteterapii, technik teatru wyobraźni.

Dla kogo:
Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat.

Uczestnicząc w zajęciach Wasze dziecko:

  • twórczo się rozwinie

  • uwolni swoją kreatywność i nauczy się wyrażać siebie poprzez sztukę

  • zwiększy swoją uważność i skupienie

  • rozwinie umiejętność współpracy w grupie

  • wzmocni poczucie własnej wartości oraz pewność siebie

Kiedy i gdzie?
Sobota 22 kwietnia / godzina 10.00-11.30 / WOAK ul. Kościuszki 75-77 (sala 407, 4 piętro).

Opłata:
10 złotych/dziecko
kup bilet on-line lub zapłać w kasie (gotówka/karta) pół godziny przed wydarzeniem.

Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Uwielbia działać dla zmiany poprzez łączenie pracy z ludźmi ze sztuką. Podąża za swoją wrażliwością.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska – tel./sms 603 773 743
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl

Regulamin warsztatów cyklicznych dla dzieci i młodzieży