06.05.2023
godz. 17.00

„Śpiewnik polski” to zbiór kilkuset pieśni i piosenek, które przez lata towarzyszyły naszym przodkom przy różnych okazjach. Na zakończenie „majówki” możecie zaśpiewać razem z Chórem Męskim Copernicus wybrane utwory z tego zbioru. Wydarzenie przygotowaliśmy z myślą o Was – tym razem do wspólnego śpiewania chórzyści zapraszają swoją publiczność. W repertuarze są utwory doskonale znane i … Czytaj dalej 06.05.2023
godz. 17.00

06.05.2023
godz. 17.00

W holu Młyna Kultury stoją mężczyźni i śpiewają. Niektórzy są w stroju galowym z muszką, inni są ubrani bardziej swobodnie. Tyłem do obiektywu stoi dyrygent w garniturze w kratę i dyryguje zamaszystymi ruchami rąk. U góry napis Śpiewajmy z chórem Copernicus.

„Śpiewnik polski” to zbiór kilkuset pieśni i piosenek, które przez lata towarzyszyły naszym przodkom przy różnych okazjach. Na zakończenie „majówki” możecie zaśpiewać razem z Chórem Męskim Copernicus wybrane utwory z tego zbioru. Wydarzenie przygotowaliśmy z myślą o Was – tym razem do wspólnego śpiewania chórzyści zapraszają swoją publiczność. W repertuarze są utwory doskonale znane i lubiane, ale na wszelki wypadek przygotujemy dla Was teksty, które rozdamy przed występem.

Spotkanie pod hasłem „Śpiewajmy z chórem Copernicus” to znakomita okazja do budowania więzi międzypokoleniowych poprzez pielęgnowanie pięknej tradycji wspólnego śpiewania.

Nad całością będzie czuwał Paweł Jan Jankowski, kierownik artystyczny chóru „Copernicus”.

Bilet 10 zł 

Zapraszamy do nowej siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury przy ul. Kościuszki 75-77, sala widowiskowa na V piętrze.

Pinezka na mapach Google: https://goo.gl/maps/EsLRKRLndcEp7t6L9