Skuteczny tekst w internecie (webwriting)
i nowoczesny newsletter
27 stycznia 2018 r.

Skuteczny tekst w internecie (webwriting)
i nowoczesny newsletter

fot. pixabay

 

Galeria zdjęć
fot. Robert Marszałkowski

Adresaci:

Dziennikarze, copywriterzy, pracownicy instytucji kultury, pracownicy agencji Public Relations, działów marketingu, redaktorzy i administratorzy tworzący teksty do serwisów www i sklepów internetowych.

Cel:

Zdobycie praktycznej umiejętności pisania wszelkiego typu tekstów, które „sprzedają”: od notek PR-owych po zapytania ofertowe, zarówno na potrzeby mediów, jak i do internetu.

Program:

Metody zrozumiałego i skutecznego pisania tekstów, technik webwritingu i copywritingu w mediach społecznościowych uwzględniające różnice w odbiorze tekstu w internecie i poza nim z zastosowaniem języka branżowego. Poznanie zasad redakcji tekstu i przyciągania uwagi poprzez wywoływanie emocji i umiejętność odchudzania tekstu. Praktyka w redakcji newslettera od budowania bazy adresatów poprzez redakcję do poznania profesjonalnych programów newsletterowych. Projektowanie treści i multimediów z wykorzystaniem aktualnych zjawisk (np. emojification).

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

sobota 27 stycznia 2018 r. w godz. 9.00-17.00
Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 27 stycznia 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 23 stycznia 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
oraz
Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH