Rodzinny festiwal uśmiechu

24.06.2023
godz. 11.00

Hurra! Wakacje! Ale zanim wyjedziecie, spotkajmy się na Rodzinnym festiwalu uśmiechu. To właśnie tego dnia w niezwykły sposób zakończymy cykl naszych zajęć „Poranne figle, psoty i żarty” oraz „Teatralny rozruch”. Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy, pełen radości i twórczej zabawy, tworząc niezapomniane wspomnienia dla całych rodzin. Przygotowaliśmy program, który zapewni wspaniałą rozrywkę dla dzieci … Czytaj dalej Rodzinny festiwal uśmiechu

24.06.2023
godz. 11.00

Troje dzieci leżących na różnokolorowej chuście rozłożonej na trawie. Dwóch chłopców patrzy na ciebie z zaciekawieniem, z czego jeden uśmiecha się.

Rodzinny festiwal uśmiechu

24.06.2023
godz. 11.00

Fot. Monika Sieklucka

Hurra! Wakacje! Ale zanim wyjedziecie, spotkajmy się na Rodzinnym festiwalu uśmiechu. To właśnie tego dnia w niezwykły sposób zakończymy cykl naszych zajęć „Poranne figle, psoty i żarty” oraz „Teatralny rozruch”. Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy, pełen radości i twórczej zabawy, tworząc niezapomniane wspomnienia dla całych rodzin.

Przygotowaliśmy program, który zapewni wspaniałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Jednak do realizacji tego programu potrzebni jesteście Wy!

Każdy rodzinny zespół (mniejszy lub większy) proszony jest o przygotowanie krótkiej prezentacji tego, co Wam w duszy gra. Może to być układ taneczny do muzyki, mini koncert, scenka teatralna, recytacja i wiele więcej. Ważne, by zmieścić się w czasie 3 minut. Zachęcamy do tego, by korzystać z pasji i pomysłów dzieci – niech one staną się reżyserem Waszych prezentacji.

Ponadto, na zakończenie spotkania zorganizujemy artystyczną imprezę taneczną, która pozwoli na równie wesołe zacieśnianie rodzinnych więzi.

Nasz cel jest prosty – chcemy stworzyć niezapomnianą atmosferę pełną radości, pozytywnej energii i wspólnych chwil dla rodzin z naszej społeczności. Cieszymy się na to, że będziemy mogli świętować nadejście lata razem z Wami!

Dla kogo:
Rodziny z dziećmi, dzieci z bliskimi im dorosłymi.

Kiedy i gdzie?
Sobota 24 czerwca / godzina 11.00 / WOAK ul. Kościuszki 75-77

Opłata:
Wstęp wolny.

Jak się zapisać?
Wypełnij formularz.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie udziału do 22 czerwca 2023 r.

link do formularza zgłoszeniowego

Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Uwielbia działać dla zmiany poprzez łączenie pracy z ludźmi ze sztuką. Podąża za swoją wrażliwością.