08.11.2022
godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w premierze słuchowiska nowej WOAK-owej grupy. Podczas weekendu seniora miały miejsce warsztaty z tworzenia słuchowisk, które poprowadzili Agnieszka Zakrzewska i Grzegorz Kaźmierski. Osoby uczestniczące w spotkaniu od razu poczuły, że chcą kontynuować twórczą przygodę. I tak zawiązała się grupa pasjonatów teatru wyobraźni, zabawy słowem i tworzenia dźwięków. 8 listopada o godzinie … Czytaj dalej 08.11.2022
godz. 17.00

08.11.2022
godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w premierze słuchowiska nowej WOAK-owej grupy. Podczas weekendu seniora miały miejsce warsztaty z tworzenia słuchowisk, które poprowadzili Agnieszka Zakrzewska i Grzegorz Kaźmierski. Osoby uczestniczące w spotkaniu od razu poczuły, że chcą kontynuować twórczą przygodę. I tak zawiązała się grupa pasjonatów teatru wyobraźni, zabawy słowem i tworzenia dźwięków. 8 listopada o godzinie 17.00 w niezwykłym i relaksującym anturażu usłyszymy efekt pracy grupy – opowieść o powstaniu świata.
Wydarzenie jest międzypokoleniowe – do udziału zachęcamy zarówno dzieci, rodziny jak i dorosłych, którzy pragną odetchnąć i się zasłuchać.

Wstęp wolny.