Kadra kultury on-line
ELEMENTARZ PRACY ZDALNEJ

Kadra kultury on-line
ELEMENTARZ PRACY ZDALNEJ

 24 czerwca 2020 r., godz. 10:00-13:00

Uczestnicy poznają dobre praktyki w pracy zdalnej: platformy komunikacyjne, aplikacje do porządkowania notatek i kalendarza, pakiet aplikacji biurowych Google Gsuite vs Microsoft Office oraz notowania ciekawych artykułów znalezionych w internecie, do przesyłania wielkogabarytowych plików.

Dowiedzą się jak należy organizować domowe biuro i zarządzać zadaniami wykorzystując metodę Getting Things Done, programy: Google Todo, Microsoft Todo, Asana, Quire. Nauczą się komunikacji w zdalnym zespole za pomocą komunikatorów i programów: Skype, zoom, join, Telegram, MS Teams, Slack). Poznają sprawdzone sposoby na emaile oraz higienę pracy zdalnej. Wśród katalogu aplikacji odpowiednie rozwiązanie znajdzie dla siebie każda instytucja i organizacja. Nowe technologie ułatwiają i przyspieszają pracę – trzeba tylko odpowiednio z nich korzystać.

Zajęcia prowadzi: Dominik Pokornowski – aktualnie Scrum Master i konsultant Agile, wcześniej project manager z 14-letnim doświadczeniem w kierowaniu projektami IT (serwisy, portale, aplikacje), dla instytucji kultury, przemysłów kreatywnych i branży Public Relations. Trener i wykładowca z 8-letnim stażem. Konsultant strategii komunikacji i rozwoju biznesowego startupów, organizacji pozarządowych i instytucji kultury. Z wykształcenia filozof (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), ukończył studia podyplomowe z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Uzyskał certyfikacje z zarządzania projektami AgilePM® Agile Project Management, Agile Software Development EDX, Information Security System ISO 27001:2013, Business Continuity Management System ISO 22301:2014. Od 9 lat zarządza projektami, a od 2010 roku konsultant z zakresu komunikacji internetowej, PR-u i zarządzania projektami z dorobkiem ponad 1400 godzin szkoleniowych. Specjalizuje się w szkoleniach dla instytucji kultury, administracji i organizacji społecznych. Przez 7 lat kierował komunikacją w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu. Lider wielu projektów webowych, aktywny trener i konsultant komunikacji internetowej. Współpracował jako trener i konsultant w ponad 75 organizacjach: Narodowy Instytut Audiowizualny, Filmoteka Narodowa, Narodowe Centrum Kultury, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, Regionalne Centrum Animacji Kultury, Fabryka Sztuki w Łodzi, Narodowe Centrum Piosenki Polskie w Opolu, Centrum Promocji Informatyki, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, Mazowiecki Instytut Kultury, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego. Wykładał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkole Handlowej i Wyższej Szkole Gospodarki.

 

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE

REJESTRACJA ONLINE