06-10.02.2023
godz. 11.00

Chciałbyś nakręcić film, ale masz obawy, że zabraknie Ci czasu i środków? A może wydaje Ci się, że wszystkie profesjonalne produkcje powstają latami i generują ogromne koszty? Zerwij z utartymi schematami! Podczas tygodniowych warsztatów filmowych „Projekt: Short Film” przekonasz się, że każdy może zostać filmowcem – niezależnie od budżetu jaki posiada!Istnieje wiele konkursów oraz festiwali, … Czytaj dalej 06-10.02.2023
godz. 11.00

06-10.02.2023
godz. 11.00

Chciałbyś nakręcić film, ale masz obawy, że zabraknie Ci czasu i środków? A może wydaje Ci się, że wszystkie profesjonalne produkcje powstają latami i generują ogromne koszty? Zerwij z utartymi schematami! Podczas tygodniowych warsztatów filmowych „Projekt: Short Film” przekonasz się, że każdy może zostać filmowcem – niezależnie od budżetu jaki posiada!
Istnieje wiele konkursów oraz festiwali, które propagują ideę błyskawicznego tworzenia filmów. Idąc ich wzorem pragniemy wyzwolić w Was chęć do kreatywnego działania w krótkim czasie.

Poprzez wspólną pracę poznamy rzemiosło filmowe od środka:
– stworzymy scenariusz,
– nauczymy się pracy z kamerą i jak udźwiękowić plan filmowy,
– zorganizujemy mały plan filmowy,
– nakręcimy materiał,
– zmontujemy film.

DLA KOGO?
Projekt: Short Film jest otwartą i kreatywną przestrzenią skierowaną dla pasjonatów sztuki filmowej w wieku 15-22 lata, którzy mają już doświadczenie w pracy z kamerą lub dopiero stawiają pierwsze kroki.

KIEDY?
6-10.02.2023 r., w godzinach 11:00-15:00 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury (ul. Szpitalna 8).

OPŁATA:
290 zł w przypadku kupna biletu do 15 stycznia 2023 r.
350 zł w przypadku kupna biletu od 16 stycznia 2023 r.
Kup bilet on-line lub w kasie.
Kasa biletowa czynna: wtorek i czwartek od 10:00 do 15:00.

SPOSOBY REKRUTACJI?
Kup bilet przez przycisk na dole strony.
Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie zajęć.

PROWADZĄCY:
Ireneusz Maciejewski – reżyser teatralny, aktor, lalkarz, filmowiec, montażysta, performer, mim, z zamiłowania fotograf. Absolwent Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza w Warszawie (Wydział Lalkarski w Białymstoku), Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie Zrealizował ponad 40 spektakli teatralnych, jest autorem projekcji multimedialnych, a także krótkich form filmowych.

Grzegorz Kaźmierski – muzyk, animator kultury, teatrolog i filmoznawca, montażysta i operator kamery. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Realizuje warsztaty filmowe oraz muzyczno-dźwiękowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku.