Młody Teatr
Laboratorium działań teatralnych

zdobądź e-book w zamian za subskrypcję naszego newslettera Laboratorium działań teatralnych: Młody Teatr to projekt teatralny, który integruje młodzież oraz seniorów w ich wspólnej pasji, jaką jest teatr. Jego celem jest zwiększanie umiejętności twórczych i aktorskich uczestniczących osób, a także umożliwienie im osobistego rozwoju i wzmocnienia kompetencji miękkich, tj. współpracy, komunikacji, umiejętności interpersonalnych, radzenia sobie … Czytaj dalej Młody Teatr
Laboratorium działań teatralnych

Młody Teatr
Laboratorium działań teatralnych

Fot. Ada Sänger

zdobądź e-book w zamian za subskrypcję naszego newslettera

Laboratorium działań teatralnych: Młody Teatr to projekt teatralny, który integruje młodzież oraz seniorów w ich wspólnej pasji, jaką jest teatr. Jego celem jest zwiększanie umiejętności twórczych i aktorskich uczestniczących osób, a także umożliwienie im osobistego rozwoju i wzmocnienia kompetencji miękkich, tj. współpracy, komunikacji, umiejętności interpersonalnych, radzenia sobie ze stresem i oceną. W ramach projektu stworzymy trzy grupy teatralne – jedną międzypokoleniową i dwie młodzieżowe, które co tydzień będą spotykać się na warsztatach prowadzonych przez pedagogów i pedagożki teatru oraz aktorów i aktorki z doświadczeniem edukacyjnym.
Celem Laboratorium jest także wypracowanie dobrych praktyk w prowadzeniu warsztatów teatralnych dla młodzieży i seniorów. Efektem będą dwa szkolenia w województwie prowadzone dla instruktorów teatralnych i nauczycieli prowadzących pozalekcyjne zajęcia.

Więcej informacji o projekcie w zakładce Zajęcia.