Na początku był e-mail
E-mail marketing
i kampanie newsletterowe w praktyce
27 maja 2017 r.

Na początku był e-mail
E-mail marketing
i kampanie newsletterowe w praktyce

Adresaci:

Organizatorzy wydarzeń kulturalnych, pracownicy instytucji publicznych i organizacji pozarządowych realizujący lub przystępujący do realizacji kampanii newsletterowych, freelancerzy oraz studenci i uczniowie chcący swoją karierę zawodową związać z marketingiem i reklamą. Wszystkie osoby zainteresowane tworzeniem kampanii e-mail- marketingowych i zarządzaniem newsletterem.

Cel:

Nauka praktycznego korzystania z narzędzi do poczty e-mailowej, redagowania treści i skutecznego wykorzystania e-maili w działaniach marketingowych.

Program:

E-maile jako elementarny, skuteczny i mierzalny sposób komunikacji internetowej. Planowanie kampanii newsletterowych,  reguły budowania bazy adresów, przygotowanie treści, zasady redakcji e-maila oraz łączenia go z innymi elementami komunikacji online: serwisy www i social media.

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8

                        w sobotę, 27 maja 2017 r. w godz. 10.00-16.00

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.

KIEDY 27 maja 2017 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 19 maja 2017 r.
MIEJSCE WOAK Toruń
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta

e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl

tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH