TEATRALNY ROZRUCH
27 marca
godz. 9.30 – ok. 10.15

Dziecięca sobota on-line ❤ ❤ ❤

Bezpłatne warsztaty pedagogiczno-⁠teatralne dla dzieci w wieku 7-⁠11 lat.

Zapraszamy małych i dużych miłośników sztuki scenicznej na wielkie świętowanie. Za sprawą zabaw, historii i kostiumów przeniesiemy się w tajemnicze krainy, zdobędziemy o nich nową wiedzę, a następnie znajdziemy sposób na uratowanie świata przed niejednym zagrożeniem. Wspólne świętowanie porwie nas w nieodkryte teatralne światy. Będzie ciekawie, kolorowo i radośnie.

Teatralny rozruch to wspólna parateatralna, ruchowa, rozwijająca kreatywność młodych ludzi zabawa. To także czas spędzony aktywnie na eksperymentowaniu z wyobraźnią i działaniach twórczych. W przestrzeni uwalniającej ekspresję i spontaniczność dzieci z uśmiechem nauczą się współpracy i otwartości na innych. Kształtować będą umiejętność skupienia uwagi, a także wyrażania opinii w szerszym gronie. Podczas zajęć prowadzący inspiruje i prowokuje do działania natomiast dzieci twórczo je wypełniają.

Warsztaty pedagogiczno-teatralne prowadzone są metodami aktywnymi, z wykorzystaniem różnych dziedzin sztuki oraz metod m.in. pracy z grupą, dramy, arteterapii, technik teatru wyobraźni.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.
 
🔥 UWAGA 🔥
🎭 spotkania bezpłatne
🎭 liczba miejsc ograniczona
🎭 spotkania odbędą się na platformie ZOOM (prosimy o pobranie aplikacji oraz zainstalowanie jej na komputerze lub telefonie)
🎭 tuż przed spotkaniem prowadząca prześle e-mailem link do spotkania on-line.
 
Więcej informacji:
Agnieszka Zakrzewska

e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

Zgłoszenia przez formularz na dole strony (REJESTRACJA ONLINE)
w terminie do 26 marca 2021 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY