Nowoczesny redaktor online
14 kwietnia 2018 r.
Narzędzia internetowe usprawniające zarządzanie komunikacją internetową

Nowoczesny redaktor online

fot. pixabay

Adresaci:

Animatorzy kultury, koordynatorzy projektów, dyrektorzy, kierownicy zarządzający instytucjami, organizacjami i działami promocji, twórcy oraz wszyscy zainteresowani poznaniem narzędzi wspomagającymi zarządzanie komunikacją internetową.

Cel:

Zdobycie wiedzy i podniesienie kompetencji uczestników w zakresie bezpiecznej, sprawnej i atrakcyjnej współpracy poprzez sieć.

Program:

Przedstawienie i poznanie zestawu aplikacji, programów i serwisów internetowych ułatwiających pracę w sieci oraz narzędzi przydatnych w zarządzaniu, komunikacji i zapewniających bezpieczeństwo. Nauka tworzenia profesjonalnych i estetycznych treści wizualnych: grafik, infografik oraz wskazanie bazy do pobierania ciekawych fotografii, ikon i filmów.

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

sobota 14 kwietnia 2018 r. w godz. 9.00-17.00
Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 14 kwietnia 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 6 kwietnia 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
oraz
Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH