ROZWÓJ OSOBISTY
Menadżer 2.0.
Zarządzanie projektem i zespołem
24 października 2020 r.

Menadżer 2.0.
Zarządzanie projektem i zespołem

fot. pixabay

Adresaci:

Menadżerowie i animatorzy kultury, pracownicy instytucji i organizacji realizujących projekty kulturalne. Osoby zainteresowane wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu i promocji projektów.

Cel:

Prezentacja nowoczesnych narzędzi internetowych przydatnych menadżerom w skutecznym przygotowaniu i realizacji przedsięwzięć w sferze kultury począwszy od zarządzania projektem po komunikację i promocję.

Program:

ABC zarządzania projektami – projekt, wydarzenie, inicjatywa; zespół i komunikacja w zespole. Witamy w XXI wieku – praca zdalna i praca mobilna. Narzędzia nowoczesnego menadżera kultury. Strategia komunikacji i promocji w sieci, serwis www i newsletter, ekosystem social media, czyli Co poza Facebookiem? Webwriting – jak pisać o kulturze w sieci. Zarządzanie komunikacją w internecie.

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

sobota 24 października 2020 r. w godz. 9.00-17.00

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 24 października 2020 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 16 października 2020 r.
MIEJSCE WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Weronika Droszcz
e-mail: weronika.droszcz@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55
Barbara Płaneta

e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH