Marketing hashtagów
termin otwarty (czekamy na zebranie grupy chętnych)

Marketing hashtagów

 fot. pixabay

Adresaci:

Animatorzy kultury, artyści i twórcy, koordynatorzy projektów, dyrektorzy, osoby zarządzające instytucjami, organizacjami i działami promocji, wszyscy zainteresowani wykorzystaniem niezwykłego potencjału hashtagów w promocji kultury i całej swojej aktywności w Social Media i poza internetem.

Cel:

Skuteczne wykorzystanie w praktyce komunikacji i promocji popularnego w mediach społecznościowych zjawiska hashtagów.

Program:

Kompleksowe wprowadzenie w tematykę stosowania hashtagów w komunikacji instytucji kultury, organizacji i administracji publicznej. Poznanie działań i specyfiki hashtagów w poszczególnych mediach: Twitter, Instagram, Facebook, Youtube i ich wykorzystanie w efektywnych kampaniach marketingowych. Analiza i stosowanie popularnych hashtagów w komunikacji i tworzenie zestawów słów. Tworzenie dedykowanych hashtagów dla różnych branż i sektorów. Wykorzystanie hashtagów poza Social Media i internetem.

Prowadzący:

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

sobota w godz. 9.00-17.00

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych

KIEDY termin otwarty (czekamy na zebranie grupy chętnych)
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
WIĘCEJ INFORMACJI:

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH