Mądrzy w emocjach
21-22 kwietnia 2018 r.

Mądrzy w emocjach

fot. pixabay

Adresaci:

Instruktorzy teatralni, instruktorzy domów kultury, animatorzy kultury, wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniem inteligencji emocjonalnej oraz rozwijaniem własnych kompetencji emocjonalnych.

Cel:

Poszerzenie wiedzy z zakresu inteligencji emocjonalnej w relacji z sobą samym i innymi osobami, wskazanie na możliwość wyrażania siebie i swoich emocji dzięki technikom dramowym, poznanie sposobów komunikacji sprzyjających wyrażaniu siebie w sposób konstruktywny, poznanie sposobów radzenia sobie w konfliktach z osobami o odmiennej emocjonalności.

Program:

Warsztaty wykorzystują techniki aktywne i dramowo-teatralne. Uczestnicy doświadczą i porozmawiają o doświadczaniu emocji: o czym nas informują, co je wyzwala, jak wpływają na nasze myślenie i działanie, jak przeżywać je świadomie.
Uczucia wyzwalane w nas oraz emocje przyzywane przez innych; sposoby wyrażania siebie, mądre podążanie za informacjami płynącymi ze świata emocji – tak, aby wzmacniać więzi międzyludzkie w zgodzie z naszymi potrzebami i szacunkiem do innych.

Prowadzący:

Marta Jankowska – psychoterapeutka, pedagog szkolna, trenerka dramy, aktorka i współtwórczyni Teatru Uciśnionych oraz koordynatorka projektów. Profesjonalne doświadczenie zdobywała w Polsce, Anglii (Extreame Theatre, Exeter University), Rosji (Love’s Bridge) i USA (Tennyson Center for Children). W Polsce realizowała warsztaty i projekty we współpracy z m.in.: Instytutem Kształcenia Eko-Tur, Instytutem Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, Poradnią FreeMind, Poradnią Primo-Psyche, Stowarzyszeniem STOP-KLATKA, Stowarzyszeniem Qzmianom, Fundacją PHAN BDE, szkołami, świetlicami środowiskowymi.

Harmonogram:

sobota 21 kwietnia 2018 r. w godz. 10.00-18.00 (z przerwą)
niedziela 22 kwietnia 2018 r. w godz. 9.00-17.00 (z przerwą)
Warsztaty obejmują 20 godz. dydaktycznych.

KIEDY 21-22 kwietnia 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 17 kwietnia 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 200 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH