Robimy Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury!
spotkanie sieciujące

10.05.2023, godz. 10.00

W październiku 2023 roku organizujemy | Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury – nie chcemy tego robić sami! Dlatego zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi do rozmowy, konsultacji i twórczej współpracy, w trakcie której wypracujemy termin, cele i program tego wydarzenia. Chcemy, aby Kongres był czasem, w którym ludzie kultury z naszego regionu mogą się poznać, wymienić … Czytaj dalej Robimy Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury!
spotkanie sieciujące

10.05.2023, godz. 10.00

Robimy Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury!
spotkanie sieciujące

10.05.2023, godz. 10.00

W październiku 2023 roku organizujemy | Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury – nie chcemy tego robić sami!

Dlatego zapraszamy osoby zarządzające instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi do rozmowy, konsultacji i twórczej współpracy, w trakcie której wypracujemy termin, cele i program tego wydarzenia.

Chcemy, aby Kongres był czasem, w którym ludzie kultury z naszego regionu mogą się poznać, wymienić refleksjami na temat aktualnie ważnych dla nas spraw, podzielić swoimi doświadczeniami oraz… wspólnie się pośmiać, zrelaksować i poznać od mniej formalnej strony.

Pierwsze spotkanie robocze odbędzie się 10 maja o godz. 10.00 w Toruniu, w siedzibie WOAKu – ul. Kościuszki 75-77, IV piętro, sala 406.

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału, wysyłając maila z informacją, jaką instytucję/organizację Państwo reprezentują,
na adres: katarzyna.pagowska@woak.torun.pl