Robimy Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury!
spotkanie sieciujące

13.06.2023, godz. 10.00

W październiku 2023 roku organizujemy I Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury – nie chcemy tego robić sami! Tym razem zapraszamy osoby związane z kulturą – animatorki_ów, artystki_ów etc. – do rozmowy, konsultacji i twórczej współpracy, w trakcie której wypracujemy termin, cele i program tego wydarzenia. Chcemy, aby Kongres był czasem, w którym ludzie kultury z naszego regionu … Czytaj dalej Robimy Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury!
spotkanie sieciujące

13.06.2023, godz. 10.00

Robimy Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury!
spotkanie sieciujące

13.06.2023, godz. 10.00

W październiku 2023 roku organizujemy I Kujawsko-Pomorski Kongres Kultury – nie chcemy tego robić sami!

Tym razem zapraszamy osoby związane z kulturą – animatorki_ów, artystki_ów etc. – do rozmowy, konsultacji i twórczej współpracy, w trakcie której wypracujemy termin, cele i program tego wydarzenia.

Chcemy, aby Kongres był czasem, w którym ludzie kultury z naszego regionu mogą się poznać, wymienić refleksjami na temat aktualnie ważnych dla nas spraw, podzielić swoimi doświadczeniami oraz… wspólnie się pośmiać, zrelaksować i poznać od mniej formalnej strony.

Spotkanie robocze odbędzie się 13 czerwca o godz. 10.00 w Toruniu, w siedzibie WOAKu – ul. Kościuszki 75-77, IV piętro, sala 406.

https://bit.ly/woak_lokalizacja

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału, wysyłając maila z informacją, jaką instytucję/organizację Państwo reprezentują, na adres: katarzyna.pagowska@woak.torun.pl