11, 13, 15 lipca 2022 r.

11, 13, 15 lipca 2022 r.

Fotorelacja z warsztatów
fot. archiwum WOAK


Zapraszamy młodzież w wieku od 10 do 15 lat na warsztaty rozwijające twórczą wyobraźnię. Ich celem – poza tworzeniem żywej muzyki – jest uświadomienie młodym ludziom ich zasobów i umiejętności, którymi mogą zainteresować innych, a poprzez to kształtować swoją pozytywną samoocenę.

Pragniemy, aby młodzież przeżyła niezapomnianą przygodę, odkryła swoje twórcze talenty i rozwinęła kreatywność. Poprzez zabawę, wspólny śpiew i grę na instrumentach uczestnicy doświadczą bogactwa i różnorodności muzyki.

Prowadzący zabierze uczestników na nieznane, nowe pola aktywności i pomoże każdemu uczestnikowi odnaleźć jego niezwykłe umiejętności. Niektórzy potrafią robić miny, pozy, inni opowiadać historie, wymyślać scenariusze filmowe.

Stworzymy „Orkiestrę gąb drących się wniebogłosy”, a może też zagramy na typowych i nietypowych instrumentach. Chcemy, aby uczestnicy uświadomili sobie, że mogą spędzić ciekawie czas nie tylko bywając w teatrze, filharmonii czy kinie (choć oczywiście do tego zachęcamy), ale też samodzielnie tworząc swoją małą świątynię sztuki.

PROWADZĄCY:
Erwin Regosz – muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki WOAK, w którym zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną, prowadząc warsztaty: wokalne, teatralno-muzyczne, dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Uczestnik wielu warsztatów i kursów, krajowych i międzynarodowych warsztatów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Juror Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, autor projektów Ja to mam szczęście, Coś za coś i Dziękuję, dziękuję bardzo! współfinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizowanych w 2014, 2015, 2017 i 2019 r. przez WOAK Toruń. Jest także producentem i współautorem kilku płyt z materiałem repertuarowym dla dzieci rekomendowanych przez MKiDN jako pomoce artystyczne dla uczniów i nauczycieli.

CENA: 50 zł

Płatność w kasie (do godz. 15:00 w dni robocze)
lub
na konto: Bank MILLENNIUM 61 1160 2202 0000 0000 6090 1253 (w tytule przelewu proszę podać datę i nazwę warsztatów)

KIEDY: 11, 13, 15 lipca 2022 r.

TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT: do 7 lipca 2022 r.

CZAS TRWANIA:  warsztaty obejmują łącznie 16 godz. dydaktycznych, odbywają się w godz. 10.00-14.00 (z przerwą)

MIEJSCE: WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8

Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia można dokonać telefonicznie lub przez formularz zgłoszeniowy na dole strony.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Erwin Regosz
e-mail: erwin.regosz@woak.torun.pl
tel. 566522755