KATAR 2021 – TEATR

4 grudnia 2021 r.

KATAR 2021 – TEATR

4 grudnia 2021 r.

Trwający ponad rok lock-down uniemożliwił działanie amatorskim grupom teatralnym, dlatego w tym roku Konfrontacje teatralne przyjmą inną formułę. Chociaż nie będziemy oglądali spektakli, postaramy się zachować ducha wydarzenia, które od 2003 roku przyciąga uwagę miłośniczki i miłośników teatru. Aby tradycji stało się zadość, zapraszamy prowadzących grupy teatralne, instruktorów, instruktorki oraz nauczycielki i nauczycieli w pierwszą sobotę grudnia na bezpłatną Edycję Specjalną KATAR-u on-line.
W miejsce artystycznych uniesień proponujemy chwilę refleksji nad wyzwaniami teatralnego ruchu amatorskiego. Podczas panelu dyskusyjnego oraz prowadzonych przez praktyków warsztatów związanych z różnymi aspektami współczesnego życia teatralnego spróbujemy stworzyć efektywny model kreatywnej współpracy.    
Na zakończenie zapraszamy na transmisję on-line etiudy lalkarskiej Wampir Igora Fijałkowskiego oraz 11 grudnia na spektakl Chaóst przygotowany przez naszego Partnera – Teatr im. W. Horzycy w Toruniu (grupa Młody Teatr).

Program KATAR Teatr 2021

10:30 – rejestracja osób uczestniczących w wydarzeniu on-line na platformie Zoom

  12:00-12:15 – przerwa


13:15-13:30 – przerwa

14:30-14:45 – przerwa

 

Osoby uczestniczące w wydarzeniu KATAR Teatr otrzymają voucher ze zniżką 50% na jedną, dowolnie wybraną propozycję z oferty warsztatowej realizowanej w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu w 2022 r.

Spotkanie KATAR Teatr jest bezpłatne i stanowi spójną całość dlatego prosimy o niezawodną obecność podczas wszystkich działań on-line.

Bardzo nam zależy na bezpośrednim spotkaniu i dołożyliśmy wszelkich starań, żeby było ono bezpieczne, dlatego całe spotkanie odbędzie się on-line.

 

PLAKAT KATAR TEATR 2021 (PDF)                PLAKAT KATAR TEATR 2021 (JPG)

WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. kom. 605 855 365

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY