Instagram – siła obrazka
Jak opowiadać historie na Instagramie?
termin otwarty (czekamy na zebranie grupy chętnych)

Instagram – siła obrazka
Jak opowiadać historie na Instagramie?

 fot. pixabay

Adresaci:

Animatorzy kultury, artyści i twórcy, koordynatorzy projektów, dyrektorzy, osoby zarządzające instytucjami, organizacjami i działami promocji, wszyscy zainteresowani wykorzystaniem niezwykłego potencjału Instagrama w promocji kultury oraz innych projektów, wydarzeń i idei.

Cel:

Nabycie wiedzy i podniesienie kompetencji uczestników w zakresie strategicznego planowania działań promocyjnych z wykorzystaniem Instagrama.

Program:

Przedstawienie praktycznych wskazówek dotyczących korzystania z Instagrama jako kanału społecznościowego i ze wszystkich jego aplikacji: foto, multigalerie, video, hyperlapse, boomerang, istagram stories i reklamy w tym formacie, transmisja live. Przykłady konkretnych case studies w sektorze kultury ze wskazaniem na dobre praktyki. Nabycie wiedzy na temat użytkowników aplikacji oraz poznanie metod dotarcia do grupy docelowej. W części warsztatowej uczestnicy stworzą strategię prowadzenia kanału z wykorzystaniem własnych, autorskich postów.

Prowadzący:

Kasia Toczko – specjalistka od media relations, PR i kreowania wizerunku instytucji. Przez ponad 8 lat pełniła funkcję rzecznika prasowego i kierownika Działu PR w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu, gdzie razem z zespołem tworzyła i realizowała kampanie promocyjne kilkuset wystaw i wydarzeń kulturalnych, obejmujące reklamę outdoorową, kreatywne projekty eventowe, komunikację w mediach społecznościowych i tradycyjnych. Jest także social media managerką, copywriterką i tłumaczką, prowadzi wykłady oraz szkolenia z zakresu public relations dla sektora kultury i przemysłów kreatywnych, w tym dla Narodowego Centrum Kultury, Narodowego Instytutu Audiowizualnego, Sieci Kin Lokalnych, Centrum Promocji Informatyki, Instytutu Socjologii UMK, Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury.

Harmonogram:

sobota  w godz. 9.00-17.00

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych

KIEDY termin otwarty (czekamy na zebranie grupy chętnych)
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH