Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat

zajęcia on-line

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat

zajęcia on-line

8 maja 2021 r., godz. 10.00-10.30

 

Comiesięczne warsztaty umuzykalniające “Hulanki i swawole” uwrażliwiają najmłodszych na różne aspekty muzyki oraz kształtują poczucie rytmu. Poprzez zabawę dzieci poznają w praktyce zagadnienia związane z dźwiękiem, a także rozwijają wyobraźnię muzyczną i poczucie orientacji w schemacie własnego ciała.

Podczas zdalnych spotkań wykonamy ćwiczenia słuchowe, wzrokowe i wzrokowo-słuchowe – wyjaśnia prowadzący warsztaty Grzegorz Kaźmierski. – Za ich sprawą rozbudzimy w najmłodszych spontaniczną ekspresję muzyczną i reakcje psychomotoryczne. Program każdego spotkania uzupełniają ćwiczenia relaksacyjne z zakresu muzykoterapii.

Zajęcia prowadzi Grzegorz Kaźmierski – absolwent filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu oraz teatrologii na UKW w Bydgoszczy, specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK. Jest doświadczonym realizatorem dźwięku a także muzykiem – gitarzystą i liderem formacji 3. Piętro; tworzył również wideoklipy i miniatury filmowe. Współpracuje m.in. z ekstraligowym Klubem Hokejowym Energa Toruń.

🔥 UWAGA 🔥
🎭  spotkanie (on-line) bezpłatne
🎭  rozpoczęcie 8 maja 2021 r., o godz. 10.00 (czas ok. 30 min). 
🎭  liczba miejsc ograniczona; obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na dole strony (REJESTRACJA ONLINE)
🎭  na zapisy czekamy do piątku 7 maja (do godz. 24.00)
🎭  spotkania odbędą się na platformie ZOOM (prosimy o pobranie aplikacji oraz zainstalowanie jej na komputerze lub telefonie z działającą kamerką i mikrofonem)
🎭  tuż przed spotkaniem prowadzący prześle e-mailem link do spotkania on-line.
 
WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55