Dla dzieci i młodzieży
Warsztaty umuzykalniające
dla dzieci w wieku 4-6 lat

5 marca 2022 r.
godz. 10.00-10.45

Warsztaty umuzykalniające
dla dzieci w wieku 4-6 lat

5 marca 2022 r.
godz. 10.00-10.45

безкоштовні заходи для дітей та підлітків з України
контакт: 

W sobotni poranek zapraszamy na “Hulanki i swawole” czyli comiesięczne warsztaty umuzykalniające dla dzieci.

Najważniejsza jest dobra zabawa. Każde dziecko znajdzie przestrzeń do indywidualnej ekspresji wykonując proponowane ćwiczenia w sposób naturalny. Swoboda interpretacji korzystnie wpłynie na wzrost kreatywności i śmiałość w wyrażaniu siebie poprzez gesty.
Za pomocą pląsów i wygibasów dzieci poznają różne zagadnienia związane z dźwiękiem, a także rozwiną wyobraźnię muzyczną i poczucie orientacji w schemacie własnego ciała.
Każde spotkanie stanowi odrębną całość, dzięki czemu można do nas dołączyć w dowolnym momencie.

4-6 lat to sugerowany wiek przez prowadzącego. Rodzic może zapisać dziecko w dowolnym wieku dokonując indywidualnej oceny możliwości jego udziału w zajęciach.

UWAGA:

  • zapisy do czwartku 3 marca 2022 przez formularz zgłoszeniowy na dole strony;
  • czas trwania 45 minut;
  • liczba miejsc ograniczona;
  • na zajęcia prosimy zabrać wygodne rzeczy.

Cena: 5 złotych/dziecko (opiekun bezpłatnie);

Płatność w kasie (do godz. 15:00 w dni robocze) lub na konto: Bank MILLENNIUM
61 1160 2202 0000 0000 6090 1253 (w tytule przelewu proszę podać datę i nazwę warsztatów).

WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

PROWADZĄCY:
Grzegorz Kaźmierski – muzyk oraz realizator dźwięku, animator kultury, teatrolog i filmoznawca. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Absolwent teatrologii i filmoznawstwa na UKW w Bydgoszczy oraz filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu. Jako recenzent teatralny współpracował z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu, Teatrem Baj Pomorski oraz ACKiS „Od Nowa”. Koordynował projekty kulturalne realizowane w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Toruniu. Jest założycielem i liderem improwizacyjnego projektu muzyczno-poetyckiego 3. Piętro, którego debiutancki album „Improwokacja” ukazał się w czerwcu 2021 roku z ramienia Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Domu Literatury w Łodzi. Podejmował artystyczną współpracę z takimi instytucjami jak Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, Dworem Artusa czy studenckim Radiem Sfera. W 2019 roku ukazał się solowy album Grzegorza Kaźmierskiego „Improv”. Koncertował na wielu festiwalach, m.in.: Fala Poprzeczna w Gdańsku czy Ogólnopolskie Spotkania Poetów „Biała Lokomotywa” w Łazieńcu. Wraz z artystą wizualnym Tomaszem Wlaźlakiem tworzy projekty artystyczne zderzające muzykę eksperymentalną z nowymi mediami, a jako kompozytor współpracuje z reżyserką teatralną Aleksandrą Skorupą. Ich najnowszą wspólną realizacją jest spektakl „Królowa Maab”, którego premiera miała miejsce podczas Festiwalu Czasu Wolnego LABA w Warszawie. Jest także współzałożycielem duetu instrumentalnego Mlecze.