Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat
9 października 2021 r.

Warsztaty umuzykalniające dla dzieci w wieku 4-6 lat
9 października 2021 r.


godz. 10.00-10.45

W sobotni poranek zapraszamy na “Hulanki i swawole” czyli comiesięczne warsztaty umuzykalniające dla dzieci.
Najważniejsza jest dobra zabawa. Każde dziecko znajdzie przestrzeń do indywidualnej ekspresji wykonując proponowane ćwiczenia w sposób naturalny.
Swoboda interpretacji korzystnie wpłynie na wzrost kreatywności i śmiałość w wyrażaniu siebie poprzez gesty.
Za pomocą pląsów i wygibasów dzieci poznają różne zagadnienia związane z dźwiękiem, a także rozwiną wyobraźnię muzyczną i poczucie orientacji w schemacie własnego ciała.
Każde spotkanie stanowi odrębną całość, dzięki czemu można do nas dołączyć w dowolnym momencie.
4-6 lat to sugerowany wiek przez prowadzącego. Rodzic może zapisać dziecko w dowolnym wieku dokonując indywidualnej oceny możliwości jego udziału w zajęciach.

🔥 UWAGA 🔥

🎭  spotkania płatne – 5 złotych (do wpłacenia na konto WOAK-u)
🎭  rozpoczęcie 9 października 2021 r., o godz. 10.00 (czas ok. 45 min).
🎭 liczba miejsc ograniczona; obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na dole strony
🎭  na zapisy czekamy do czwartku 7 października (do godz. 24.00) 
🎭  na zajęcia prosimy zabrać wygodne rzeczy

WIĘCEJ INFORMACJI:
Grzegorz Kaźmierski
e-mail: grzegorz.kazmierski@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

PROWADZĄCY:
Grzegorz Kaźmierski – muzyk oraz realizator dźwięku, animator kultury, teatrolog i filmoznawca. Specjalista ds. interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Absolwent teatrologii i filmoznawstwa na UKW w Bydgoszczy oraz filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu. Jako recenzent teatralny współpracował z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu, Teatrem Baj Pomorski oraz ACKiS „Od Nowa”. Koordynował projekty kulturalne realizowane w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Toruniu. Jest założycielem i liderem improwizacyjnego projektu muzyczno-poetyckiego 3. Piętro, którego debiutancki album „Improwokacja” ukazał się w czerwcu 2021 roku z ramienia Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Domu Literatury w Łodzi. Podejmował artystyczną współpracę z takimi instytucjami jak Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, Dworem Artusa czy studenckim Radiem Sfera. W 2019 roku ukazał się solowy album Grzegorza Kaźmierskiego „Improv”. Koncertował na wielu festiwalach, m.in.: Fala Poprzeczna w Gdańsku czy Ogólnopolskie Spotkania Poetów „Biała Lokomotywa” w Łazieńcu. Wraz z artystą wizualnym Tomaszem Wlaźlakiem tworzy projekty artystyczne zderzające muzykę eksperymentalną z nowymi mediami, a jako kompozytor współpracuje z reżyserką teatralną Aleksandrą Skorupą. Ich najnowszą wspólną realizacją jest spektakl „Królowa Maab”, którego premiera miała miejsce podczas Festiwalu Czasu Wolnego LABA w Warszawie. Jest także współzałożycielem duetu instrumentalnego Mlecze.