HOME RECORDING
część 8

Tematem ostatniego odcinka wideoporadnika „Home recording” są bardziej zaawansowane funkcje aplikacji typu DAW (Digital Audio Workstation). Na przykładzie Studio One 5 Prime Grzegorz Kaźmierski objaśnia interfejs oprogramowania, wskazuje jak szybko poruszać się po nim. Zdradza najważniejsze skróty klawiszowe oraz doradza dobrać ustawienia wejścia i wyjścia w DAW dla karty dźwiękowej.„Home recording” to cykl praktycznych poradników … Czytaj dalej HOME RECORDING
część 8

HOME RECORDING
część 8

Tematem ostatniego odcinka wideoporadnika „Home recording” są bardziej zaawansowane funkcje aplikacji typu DAW (Digital Audio Workstation). Na przykładzie Studio One 5 Prime Grzegorz Kaźmierski objaśnia interfejs oprogramowania, wskazuje jak szybko poruszać się po nim. Zdradza najważniejsze skróty klawiszowe oraz doradza dobrać ustawienia wejścia i wyjścia w DAW dla karty dźwiękowej.
„Home recording” to cykl praktycznych poradników wideo, przedstawiających krok po kroku kolejne etapy tworzenia domowego studia nagraniowego, które służyć może zarówno osobom muzykującym, jak i twórcom słuchowisk. Poprzednie odcinki wciąż są dostępne na youtubowym kanale Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury.
Autorem poradnika jest Grzegorz Kaźmierski – absolwent filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu oraz teatrologii na UKW w Bydgoszczy, specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK. Jest doświadczonym realizatorem dźwięku a także muzykiem – gitarzystą i liderem formacji 3. Piętro; tworzył również wideoklipy i miniatury filmowe. Współpracuje m.in. z ekstraligowym Klubem Hokejowym Energa Toruń.

Kiedy: 26 kwietnia 2021 r.
Gdzie: platforma YouTube

zobacz więcej o konsultacjach i wykładach