HOME RECORDING
część 6

HOME RECORDING
część 6

Na naszym kanale YouTube od dziś dostępny jest kolejny odcinek wideoporadnika „Home recording”. Tym razem Grzegorz Kaźmierski rozpoczyna pracę w przenośnym studio. „Home recording” to cykl praktycznych poradników wideo, przedstawiających krok po kroku kolejne etapy tworzenia domowego studia nagraniowego, które służyć może zarówno osobom muzykującym, jak i twórcom słuchowisk. Wszystkie poprzednie odcinki wciąż są dostępne na kanale YouTube Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury. Zapraszamy do oglądania.

Grzegorz Kaźmierski, autor cyklu „Home recording”, prezentuje w przystępnej formie kolejne etapy wyposażania domowego studia nagrań, które spełni oczekiwania muzyków i autorów podcastów.

Autor wideoporadnika jest absolwentem filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu oraz teatrologii na UKW w Bydgoszczy, specjalistą ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK. Jest doświadczonym realizatorem dźwięku a także muzykiem – gitarzystą i liderem formacji 3. Piętro; tworzył również wideoklipy i miniatury filmowe. Współpracuje m.in. z ekstraligowym Klubem Hokejowym Energa Toruń.

Kiedy: 29 marca 2021 r.
Gdzie: platforma YouTube

zobacz więcej o konsultacjach i wykładach