HOME RECORDING
część 4

HOME RECORDING
część 4

Dźwięk – jak każda fala – może się odbijać, załamywać, interferować. Każde z tych zjawisk wpłynie niekorzystnie na jakość nagrania. W zarejestrowanym materiale dźwiękowym pojawiają się nieoczekiwane i zazwyczaj niepożądane efekty. Jak zaadaptować pomieszczenie na studio, aby spełniało nasze oczekiwania, jak uniknąć pułapek basowych oraz jak skutecznie wytłumić domowe studio – o tym wszystkim w czwartym odcinku wideoporadnika „Home recording”.

Grzegorz Kaźmierski, autor cyklu „Home recording”, prezentuje w przystępnej formie kolejne etapy wyposażania domowego studia nagrań, które spełni oczekiwania muzyków i autorów podcastów.

Autor wideoporadnika jest absolwentem filmoznawstwa i animacji kultury na UMK w Toruniu oraz teatrologii na UKW w Bydgoszczy, specjalistą ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych WOAK. Jest doświadczonym realizatorem dźwięku a także muzykiem – gitarzystą i liderem formacji 3. Piętro; tworzył również wideoklipy i miniatury filmowe. Współpracuje m.in. z ekstraligowym Klubem Hokejowym Energa Toruń.

Kiedy: 22 lutego 2021 r., godz. 13.00
Gdzie: platforma YouTube

zobacz więcej o konsultacjach i wykładach