Facebook – prowadzenie angażującej strony
i precyzyjna reklama
21 kwietnia 2018 r.

Facebook – prowadzenie angażującej strony
i precyzyjna reklama

fot. pixabay

Zdjęcia z warsztatów
fot. archiwum WOAK
Warsztaty Facebook 21.04.2018 Fot. Barbara Płaneta 02 Warsztaty Facebook 21.04.2018 Fot. Barbara Płaneta 01 (1)

Adresaci:

Pracownicy instytucji kultury, agencji Public Relations, nieruchomości, działów marketingu, deweloperzy, redaktorzy, copywriterzy  i administratorzy tworzący teksty do Facebook.

Cel:

Zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności wykorzystania najpotężniejszego medium społecznościowego, jakim jest Facebook w komunikacji marketingowej i wizerunkowej firm.

Program:

Przez parę intensywnych godzin, wypełnionych praktycznymi wskazówkami i dobrymi praktykami, przeanalizujemy potencjał Facebooka w kontekście promocji przemysłów kreatywnych i sektora MŚP i rzucimy nieco światła na skomplikowany silnik reklamowy tej platformy społecznościowej. Poznamy narzędzia, które pozwolą nam przykuć uwagę odbiorców, skutecznie przekazać informację, kreatywnie prowadzić codzienną komunikację i komunikację antykryzysową, przygotować i zrealizować płatną kampanię reklamową na Facebooku. Poznamy plany jakie serwis przygotowuje dla użytkowników w najbliższej przyszłości i możliwości przygotowania się do tych zmian.

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

sobota 21 kwietnia 2018 r. w godz. 9.00-17.00
Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 21 kwietnia 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 16 kwietnia 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
oraz
Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH