Dziecięca sobota w WOAK-u
on-line
Teatralny rozruch
„Zas(y)pani”

Dziecięca sobota w WOAK-u
on-line
Teatralny rozruch
„Zas(y)pani”

 
Dziecięca sobota on-line ❤ ❤ ❤
 
23 stycznia zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat do udziału w „Teatralnym rozruchu”.
Spotkanie rozpocznie się o 9.30 i potrwa ok 40 min.
 
Warsztaty zdalne będą świetną okazją do tworzenia teatru w domu, wymyślania niestworzonych historii i pełnej humoru dobrej zabawy! A wszystko to okraszone zimowym akcentem!
Zapisujcie dzieci i korzystajcie 🙂
 
Zajęcia poprowadzi Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.
 
🔥 UWAGA 🔥
🎭 spotkania bezpłatne
🎭 liczba miejsc ograniczona; obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.woak.torun.pl
🎭 na zapisy czekamy do piątku 22 stycznia (do godz. 24.00)
🎭 spotkania odbędą się na platformie ZOOM (prosimy o pobranie aplikacji oraz zainstalowanie jej na komputerze lub telefonie)
🎭 tuż przed spotkaniem prowadząca prześle e-mailem link do spotkania on-line.