SKRZYNKA INSPIRACJI
23 marca / godz. 17.00 – 19.00

Bezpłatne warsztaty pedagogiczno-teatralne on-line dla nauczycieli, bibliotekarzy, edukatorów, osób chcących wykorzystać metody twórcze w swojej pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane wykorzystaniem metod twórczych w swojej pracy zachęcamy do udziału w kolejnym, trzecim już spotkaniu Skrzynka inspiracji. Tym razem dotkniemy ćwiczeń, zabaw czy zadań, które od razu można wykorzystać zarówno on-line jak i stacjonarnie. Poznamy metody scalające grupę oraz techniki pracy na kreatywnym relaksie. Będziemy doświadczać świadomej obecności, bycia tu i teraz, mimo dystansu wywołanego ekranem komputera. Zastanowimy się jak sprawić, by grupa z którą pracujemy chciała być świadomie: poznawała – doświadczała – zrozumiała – pokochała. Nie zabraknie też czasu na wymianę dobrych praktyk i pomysłów.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.

Czego potrzebujesz:
– zainstalowanej aplikacji ZOOM najlepiej na komputerze/laptopie
– działającej kamery i mikrofonu (w laptopie/słuchawkach itp.) – zajęcia oparte są na interakcji, zatem działający sprzęt audio i wideo jest niezbędny

Więcej informacji:
Agnieszka Zakrzewska

e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

Zgłoszenia przez formularz na dole strony (REJESTRACJA ONLINE)
w terminie do 22 marca 2021 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY