Darmowe programy
do promocji w internecie
13 maja 2017 r.

Darmowe programy
do promocji w internecie

fot. Pixabay

Adresaci:

Osoby zainteresowane reklamą i marketingiem, aktualni pracownicy i wszystkie osoby osoby zainteresowane karierą w tej branży. Przedsiębiorcy, freelancerzy, studenci i osoby związane z organizacjami pozarządowymi.

Cel:

Prezentacja darmowych aplikacji, za których pomocą można realizować skuteczne działania promocyjne przedsiębiorstwa lub organizacji – od momentu uruchomienia strony internetowej po dotarcie do odbiorców ze swoją ofertą.

Program:

Znaczenie rola i cele promocji. Przegląd bezpłatnych aplikacji pomagających realizować działania promocyjne w internecie, ich oddziaływanie na odbiorców. Ćwiczenia warsztatowe z ich wykorzystaniem. Przegląd darmowych programów do tworzenia stron internetowych i ćwiczenia praktyczne. Poznanie darmowych programów do tworzenia grafiki jako elementu wzmacniającego przekaz promocyjny. Tworzenie prostych grafik i ich stosowanie w przekazie internetowym – ćwiczenia.

Prowadzący:

Artur Jabłoński – fanatyk komunikacji. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. Pracował i pracuje m.in. z: Ista Shared Services, OtoDom, Allegro, Urzędem Miasta Gdyni, Urzędem Miasta Torunia, ING, Radio PiK, Stiegelmayer i innymi. W branży od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał koordynując działania marketingowe w firmach (Exea, Smart Space) i w agencjach reklamowych, gdzie odpowiadał za działania dla marek takich jak Polpharma, Makro, Danone czy BIC. Dzieli się wiedzą o nowoczesnym marketingu na szkoleniach. Przeprowadził ich już ponad setkę – ma na swoim koncie blisko 1500 godzin przepracowanych na sali szkoleniowej. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Regularnie publikuje również w magazynach branżowych Brief i Marketing w Praktyce. Wykładowca UMK w Toruniu, studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni, Politechniki Białostockiej, WSB w Toruniu, WSB w Bydgoszczy i WSB w Gdańsku. Prelegent i uczestnik paneli na konferencjach w całej Polsce.

Harmonogram:

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8

                     w sobotę, 13 maja 2017 r. w godz. 10.00-16.00

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.

 

OSOBY ZAINTERESOWANE NASTĘPNĄ EDYCJĄ WARSZTATÓW „Darmowe programy do promocji w internecie”
PROSZONE SĄ O KONTAKT: barbara.planeta@woak.torun.pl

KIEDY 13 maja 2017 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 5 maja 2017 r.
MIEJSCE WOAK Toruń
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta

e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl

tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH