Copywriting i webwriting
– twórz teksty, które sprzedają
30 stycznia 2016 r.

Copywriting i webwriting
– twórz teksty, które sprzedają

fot. archiwum

Adresaci:

Redaktorzy i administratorzy www, dziennikarze, copywriterzy, pracownicy instytucji kultury, pracownicy agencji Public Relations, pracownicy działów marketingu, osoby tworzące teksty do serwisów www i sklepów internetowych.

Cel:

Zdobycie praktycznej umiejętności pisania wszelkiego typu tekstów, które „sprzedają” – od notek PR-owych po zapytania ofertowe, zarówno na potrzeby mediów jak i do internetu.

Program:

Tworzenie tekstów na firmową stronę internetową, poznanie metod, pisanie ofert sprzedażowych i innych przyciągających tekstów. Odchudzanie tekstu, czyli sztuka redakcji. Uczestnicy poznają odpowiedź na pytanie: Jak czytają internauci i co to zmienia w sposobie tworzenia tekstów?

Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

Prowadzący:

Dominik Pokornowski – specjalista ds. public relations (Exea Data Center, TARR Centrum Innowacyjności sp. z o.o.), project manager licznych inicjatyw internetowych. Absolwent filozofii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Pracował jako PR manager w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu. Jest trenerem z zakresu komunikacji internetowej, m.in. w: Narodowym Centrum Kultury (w ramach programów Kurs na kulturę i Kadra Kultury), Centrum Promocji Informatyki, Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Fundacji Rozwoju Demokracji Obywatelskiej w Warszawie. Na co dzień postuje na haipaa.com, rozwija serwis indexart.pl. Współpracował z Operą Nova w Bydgoszczy, Fundacją Stabilo, Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Harmonogram:

Zajęcia będą odbywały się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu ul. Szpitalna 8,
w sobotę, 30 stycznia w godz. 9.00-17.00

KIEDY 30 stycznia 2016 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 22 stycznia 2016 r.
MIEJSCE WOAK Toruń
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

kasia.kozlikowska@woak.torun.pl
barbara.planeta@woak.torun.pl
56 652 27 55

ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH