Co poza Facebookiem?
21 listopada 2015 r.

Co poza Facebookiem?

fot. archiwum

Adresaci:

Pracownicy instytucji kultury, redaktorzy i administratorzy www, dziennikarze, copywriterzy, pracownicy agencji PR, pracownicy działów marketingu.

Cel:

Nauka budowania społeczności wokół instytucji w tym instytucji kultury, poprzez wykorzystanie najpopularniejszych serwisów społecznościowych.

Program:

Wprowadzenie w świat poza Facebookiem i szybki przegląd najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce i na świecie. Budowanie strategii obecności w mediach społecznościowych i odpowiedź na pytanie, dlaczego warto zaistnieć w innych serwisach i jak w nie inwestować czas i środki. Poznanie i wybór najlepszego serwisu dla instytucji kultury, nabycie umiejętności prowadzenia komunikacji w poszczególnych serwisach. Rozpoznanie odbiorców i dobór narzędzi, które pozwolą osiągnąć zamierzony cel i zmierzyć sukces. Poznanie serwisów najpopularniejszych wśród nastolatków i wśród osób dorosłych. Poznanie dobrych praktyk prowadzenia konta na Twitterze i potęgi wizualiów: Instagram, Snapchat, Pinterest. Praca warsztatowa i ćwiczenia z prowadzenia komunikacji w poszczególnych kanałach.

Prowadzący:

Artur Jabłoński – pomysłodawca w agencji reklamowej MSU Publishing – wymyśla, planuje i wciela w życie różne projekty reklamowe dla marek o polskim, jak i globalnym zasięgu (między innymi BIC, Makro, Polpharma czy Danone). Wykłada nowe media i media społecznościowe na UMK w Toruniu. Prelegent na licznych konferencjach branżowych. Pisze o marketingu na swoim blogu (www.jeszczejedenblog.pl) oraz dzieli się wiedzą z tego zakresu dla branżowych pism i wortali jak Marketing w Praktyce czy Brief. Z branżą szkoleniową związany od kilku lat, ucząc o e-marketingu tak organizacje pozarządowe, małe firmy, jak i korporacje.

Harmonogram:

Zajęcia będą odbywały się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8,
sobota 21 listopada 2015 r. w godz. 10:00-16:00

KIEDY 21 listopada 2015 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ do 13 listopada 2015 r.
MIEJSCE WOAK
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

kasia.kozlikowska@woak.torun.pl

barbara.planeta@woak.torun.pl

56 652 27 55

 

ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH