Chce się żyć… i pracować!
19 listopada 2016 r.

Motywacje i inspiracje do pracy… ze sobą i grupą

Chce się żyć… i pracować!

Fot. Pixabay

Adresaci:

Instruktorzy i pracownicy instytucji kultury, nauczyciele, terapeuci, którzy prowadzą zespoły i grupy artystyczne, koła zainteresowań i nie tylko.

Cel:

Odnalezienie sposobów na regenerację – emocjonalną i fizyczną, motywację do rozwijania siebie oraz inspirowania innych dookoła. Uczestnicy analizują swoje obecne miejsce w życiu i pracy, motywacje, wartości oraz cele i potrzeby, które nimi kierują. Z warsztatu wychodzą z gotowym planem działania!

Program:

Wykorzystanie coachingu grupowego oraz indywidualnego, zadań warsztatowych oraz elementów metody Mindfulness, jako narzędzi inspirujących i motywujących. Skanowanie siebie poprzez określenie swoich zasobów, kompetencji, umiejętności, ale także poprzez analizę sukcesów i porażek, przedstawienie swoich wizji i pomysłów na zmianę i doskonalenia siebie. Oswojenie stresu poprzez jego określenie i poszukanie możliwości zmiany złych nawyków w dobrą energię. Odnalezienie w sobie odwagi do pokonywania wyzwań, poszukiwanie inspiracji i kreatywnego rozwiązywania pojawiających się problemów.
Uczestnicy pracują indywidualnie, w parach lub małych grupach. Wykład – 10-20%, ćwiczenia i zadania – 80-90%. Zadania i ćwiczenia omawiane są w grupie warsztatowej lub wnioski zapisywane indywidualnie w notatnikach.

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.

Prowadzący:

Mirosław Urban – psycholog, doświadczony trener rozwoju osobistego (ok. 10 lat doświadczenia), coach, mówca… oraz pasjonat żonglowania i iluzji. Autor i współautor czterech książek dotyczących szkoleń i rozwoju osobistego. Jedna z nich: Metafory i analogie w szkoleniach zdobyła nagrodę Książka dla Trenera 2013 r. przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Specjalista od niekonwencjonalnych technik szkoleniowych, wykorzystywanych w ramach różnorodnych tematów szkoleń rozwojowych i biznesowych (m.in.: motywacja, zmiana, kreatywność, komunikacja, wystąpienia publiczne, work-life balance, antystres). Tworzy oryginalne metody rozwoju osobistego, a uczestnikom szkoleń pozwala przezwyciężać własne słabości, odkrywać siłę psychiczną i osiągać cele drogą rozwoju własnych predyspozycji i umiejętności.
Twórca autorskiego programu rozwoju osobistego: Drop… and Change – Metafora Żonglowania, polegającego na połączeniu praktycznej wiedzy psychologii biznesu i rozwoju osobistego z nauką sztuki żonglowania. Traktuje żonglowanie jako doskonałą metaforę uczenia się na doświadczeniach, zarządzania zmianą, pokonywania wyzwań i osiągania celów poprzez nieustającą koncentrację na sukcesach i porażkach.

Harmonogram:

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8,
w sobotę 19 listopada 2016 w godz. 9.00-16.30

KIEDY 19 listopada 2016 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 15 listopada 2016 r.
MIEJSCE WOAK Toruń
CENA 130 zł
WIĘCEJ INFORMACJI:

barbara.planeta@woak.torun.pl

56 652 27 55

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH