6-7 listopada 2021 r.

6-7 listopada 2021 r.

 

ADRESACI:

Liderzy grup i zespołów, kadry kultury, instruktorzy i edukatorzy teatralni, nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy świetlic środowiskowych, pracownicy socjalni, wszystkie osoby zainteresowane wykorzystaniem metod team buildingu w swojej pracy.

CEL:

Doskonalenie umiejętności niezbędnych do pracy w grupie i z grupą. Poznanie konkretnych, parateatralnych narzędzi w postaci ćwiczeń i zadań pomagających integrować i budować zespół (np. klasę czy grupę teatralną).

PROGRAM:

Regularnie pracujesz z grupami osób? Prowadzisz zespoły (nie tylko teatralne)? Realizujesz warsztaty? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do udziału w warsztatach rozwijających umiejętności trenerskie. Jeśli zdecydujesz się w nich uczestniczyć, nastaw się na doświadczanie – wchodzenie w przykładowe ćwiczenia i zadania mające na celu integrację zespołu, rozpoczęcie procesu grupowego. Dzięki temu zgłębisz wiedzę dotyczącą team buildingu. Zostaniesz przeprowadzony przez proces budowania grupy. Wejdziesz w świat ćwiczeń, gier i zadań otwierających podopiecznych na współpracę. Warsztaty będą realizowane z wykorzystaniem różnorodnych środków: rekwizytów, materiałów plastycznych czy gier dydaktycznych. Uczestnicy spotkania poznają nowe metody pracy twórczej oraz odnajdą inspiracje do tworzenia kreatywnych scenariuszy i prowadzenia równie kreatywnych zajęć.
Warsztaty mają formę praktyczną, dlatego drugiego dnia uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobyte umiejętności, prowadząc wybrane ćwiczenie lub nawet część zaprojektowanego przez siebie warsztatu pod okiem trenerki.
Wzmocnij siebie i poszerz swoje kompetencje do pracy z grupą.

PROWADZĄCY:

Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Jurorka konkursów recytatorskich i przeglądów teatralnych. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i indywidualnym twórcom z regionu. Posiada doświadczenie w realizacji przedsięwzięć wykorzystujących media społecznościowe oraz inne formy działań on-line.
Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.

HARMONOGRAM:
Warsztaty obejmują 16 godz. dydaktycznych
– sobota 6.11.2021 r. w godz. 10:00-17:00 (z przerwą),
– niedziela 7.11.2021 r. w godz. 9:00-16:00 (z przerwą).

TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT:
do czwartku 4 listopada 2021 r. przez formularz zgłoszeniowy na dole strony
Liczba miejsc ograniczona – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

MIEJSCE:
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8

CENA: 100 zł

WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska – tel. 56 652 27 55
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl