Budowanie zespołu
i praca z grupą (nie tylko teatralną)

UWAGA! ZMIANA TERMINU

3-4 października 2020 r.

Budowanie zespołu
i praca z grupą (nie tylko teatralną)

UWAGA! ZMIANA TERMINU

fot. pixabay

Adresaci:

Liderzy grup i zespołów, kadry kultury, instruktorzy i edukatorzy, nauczyciele, pedagodzy, wychowawcy świetlic środowiskowych, pracownicy socjalni, osoby zainteresowane wykorzystaniem metod team buildingu.

Cel:

Przekazanie konkretnych, parateatralnych narzędzi w postaci ćwiczeń i zadań pomocnych w integracji i budowaniu zespołu np. klasowego lub grupy teatralnej. Doskonalenie umiejętności niezbędnych do pracy w grupie i z grupą. Zaprojektowanie ćwiczeń lub części warsztatu, przeprowadzenie z grupą warsztatów przygotowanych ćwiczeń lub części warsztatów.

Program:

Warsztaty prowadzone będą w formie ćwiczeń o charakterze warsztatowym. Jeśli zdecydujesz się w nich uczestniczyć, nastaw się na doświadczanie – wchodzenie w przykładowe ćwiczenia i zadania mające na celu integrację zespołu, grupy. Dzięki temu zgłębisz wiedzę dotyczącą team buildingu. Zostaniesz przeprowadzony przez proces budowania zespołu. Poznasz metody, techniki i środki oraz ćwiczenia, zabawy i zadania budujące grupę, otwierające podopiecznych na współpracę. Warsztaty będą realizowane z wykorzystaniem różnorodnych środków: rekwizytów, materiałów do kolorowania i rysowania, zabaw oraz wielu innych. Dzięki temu zgromadzisz nowe metody oraz inspiracje do tworzenia scenariuszy pracy z grupą. Innowacją będzie to, że drugiego dnia wykorzystasz zdobyte umiejętności w praktyce prowadząc ćwiczenie lub część zaprojektowanego przez siebie warsztatu.

Prowadzący:

Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru i animatorka kultury, specjalista ds. teatru w WOAK-u. Ukończyła historię na UMK, pedagogikę teatru przy IT im. Z. Raszewskiego oraz IKP UW, a także Podyplomowe Studia Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w AST im. St. Wyspiańskiego w Krakowie, Filia we Wrocławiu oraz Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Jako aktorka i reżyserka związana była z Teatrem Wróbli oraz teatrem Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczka wielu szkoleń i projektów edukacyjno-artystycznych. Autorka wielu przedsięwzięć kulturalnych. Od lat prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku.

Harmonogram:

sobota 3 października 2020 r. w godz. 10.00-17.00 (z przerwą)
niedziela 4 października 2020 r. w godz. 9.00-16.00 (z przerwą)

Warsztaty obejmują 16 godz. dydaktycznych.

KIEDY 3-4 października 2020 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 30 września 2020 r.
MIEJSCE WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8
CENA 70 zł

WIĘCEJ INFORMACJI:

Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH