25 października 2021 r.
godz. 17.00

25 października 2021 r.
godz. 17.00

 

Zapraszamy młodzież do udziału w comiesięcznych spotkaniach teatralnych. Wspólnie stworzymy miejsce twórczych poszukiwań, bezpieczną przestrzeń na coraz odważniejsze i bliższe spotkania ze sobą oraz tym, co nieznane. Poprzez doświadczanie teatru i twórcze eksperymenty będziemy artystycznie obecni, zaangażowani oraz gotowi do teatralnych rozważań wokół tematów, które są ważne dla młodych ludzi. Kształtować będziemy krytyczne myślenie oraz poszukamy teatralnych i parateatralnych form wypowiedzi.

Warsztaty pedagogiczno-teatralne prowadzone są metodami aktywnymi, z wykorzystaniem różnych dziedzin sztuki oraz metod m.in. improwizacji teatralnej, dramy, technik teatru wyobraźni, pracy z ciałem i ruchem, happeningu, performansu oraz pracy z tekstem.

🔥  UWAGA  🔥
🎭  spotkania płatne – 5 złotych/osoba (do wpłacenia na konto WOAK-u)
🎭  spotkanie rozpocznie się 25 października o godzinie 17.00 i potrwa ok 90 min.
🎭  liczba miejsc ograniczona; obowiązują  zapisy przez formularz zgłoszeniowy na dole strony
🎭  na zapisy czekamy do piątku 22 października (do godz. 24.00)
🎭  na zajęcia prosimy zabrać rzeczy i obuwie na przebranie.
 

WIĘCEJ INFORMACJI:
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

ZAJĘCIA PROWADZI:
Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu), Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu oraz 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.