Artystycznie obecni
on-line

Artystycznie obecni
on-line

17 maja 2021 r., godzina 17.00-18.30

 
Comiesięczne warsztaty pedagogiczno-teatralne dla młodzieży w wieku 12-15 lat.
 
Zapraszamy młodzież do udziału w comiesięcznych spotkaniach teatralnych. Wspólnie stworzymy miejsce twórczych poszukiwań, bezpieczną przestrzeń na coraz odważniejsze i bliższe spotkania ze sobą oraz tym, co nieznane. Poprzez doświadczanie teatru i twórcze eksperymenty będziemy artystycznie obecni, zaangażowani oraz gotowi do teatralnych rozważań wokół tematów, które są ważne dla młodych ludzi. Kształtować będziemy krytyczne myślenie oraz poszukamy teatralnych i parateatralnych form wypowiedzi.
 
Zajęcia poprowadzi Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.
 
🔥 UWAGA 🔥
🎭 spotkania bezpłatne
🎭 spotkanie rozpocznie się 17 maja o godzinie 17.00 i potrwa ok 90 min.
🎭 liczba miejsc ograniczona; obowiązuje rezerwacja miejsc przez formularz zgłoszeniowy na dole strony
🎭 na zapisy czekamy do piątku 14 maja (do godz. 24.00)
🎭 spotkania odbędą się na platformie ZOOM (prosimy o pobranie aplikacji oraz zainstalowanie jej na komputerze lub telefonie z działającą kamerką i mikrofonem)
🎭 tuż przed spotkaniem prowadząca prześle e-mailem link do spotkania on-line.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY