9.11.2022
godz. 18.30

Opowieść z jednego zdjęcia

Fotografie zatrzymują czas. Są też zapisem minionych wydarzeń i związanych z nimi emocji. Projekt „Opowieść z jednego zdjęcia” jest próbą ożywienia tych emocji i utrwalenia ich w formie krótkich filmów. Podczas październikowego Weekendu seniora z kulturą zebraliśmy wspomnienia siedmiu osób. Każda opowieść nawiązywała do jednego, konkretnego zdjęcia z rodzinnego albumu.Po opracowaniu filmy z nagranymi wspomnieniami … Czytaj dalej 9.11.2022
godz. 18.30

Opowieść z jednego zdjęcia

9.11.2022
godz. 18.30

Opowieść z jednego zdjęcia


Fotografie zatrzymują czas. Są też zapisem minionych wydarzeń i związanych z nimi emocji. Projekt „Opowieść z jednego zdjęcia” jest próbą ożywienia tych emocji i utrwalenia ich w formie krótkich filmów. Podczas październikowego Weekendu seniora z kulturą zebraliśmy wspomnienia siedmiu osób. Każda opowieść nawiązywała do jednego, konkretnego zdjęcia z rodzinnego albumu.
Po opracowaniu filmy z nagranymi wspomnieniami zaprezentujemy publiczności. Premierowy pokaz zaplanowaliśmy na środę 9 listopada w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Później będą też one dostępne w naszych mediach społecznościowych.
Dokumentując historię codzienną chcemy pokazać, że każdy z nas jest wyjątkowy i każda opowieść jest cenna i warta ocalenia przed zapomnieniem.

WOAK Toruń, ul. Szpitalna 8

Wstęp wolny!