Szanowni Czytelnicy!

W drugim tegorocznym Biuletynie – zamieszczonym w wersji elektronicznej na stronie Ośrodka oraz na platformie issu.com, także w wersji mobilnej – przedstawiamy garść refleksji na temat hasła XXVII Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w dziedzinie fotografii – Fotofikcje. Nie wyczerpujemy  zagadnienia, wskazujemy jedynie rozległość możliwości interpretowania czy rozwijania tego hasła w pracach konkursowych. Piszemy również … Czytaj dalej Szanowni Czytelnicy!

Szanowni Czytelnicy!

W drugim tegorocznym Biuletynie – zamieszczonym w wersji elektronicznej na stronie Ośrodka oraz na platformie issu.com, także w wersji mobilnej – przedstawiamy garść refleksji na temat hasła XXVII Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w dziedzinie fotografii – Fotofikcje. Nie wyczerpujemy  zagadnienia, wskazujemy jedynie rozległość możliwości interpretowania czy rozwijania tego hasła w pracach konkursowych.

Piszemy również o trzech cyklach edukacyjnych w naszym Ośrodku: zajęciach teatralnych Poranne psoty, żarty i figle i Teatralny rozruch oraz spotkaniach filmoznawczych W pierwszym rzędzie.

Jak zwykle, piszemy o zdarzeniach i wydarzeniach w naszym regionie. W rubryce Nadesłane informacje zamieszczamy nadsyłane materiały na temat życia kulturalnego: o festiwalach, przeglądach, konkursach, spotkaniach, wystawach, warsztatach… Prosimy o nadsyłanie w formacie PDF zapowiedzi planowanych przedsięwzięć, regulaminów konkursów, omówień wydarzeń, które się odbyły.