Tworzenie skutecznych i estetycznych prezentacji
18 marca 2017 r.
Tworzenie skutecznych i estetycznych prezentacji
mark-1577987_1280

Tworzenie skutecznych i estetycznych prezentacji

fot. Pixabay

Adresaci:

Pracownicy marketingu, przedsiębiorcy, organizatorzy i animatorzy życia kulturalnego oraz wszystkie osoby wykorzystujące prezentację jako narzędzie komunikacji podczas spotkań ze współpracownikami, kontrahentami i uczniami – studentami.

Cel:

Nauka tworzenia estetycznych, angażujących uwagę i skutecznych prezentacji.

Program:

Rola prezentacji w wystąpieniu, przegląd programów do tworzenia prezentacji, poznanie narzędzi wspierających z zastosowaniem darmowych zdjęć, fontów i odpowiednim doborem kolorów. Przygotowanie szkieletu prezentacji i własnej prezentacji multimedialnej.

Prowadzący:

Artur Jabłoński – fanatyk komunikacji. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. Pracował i pracuje m.in. z: Ista Shared Services, OtoDom, Allegro, Urzędem Miasta Gdyni, Urzędem Miasta Torunia, ING, Radio PiK, Stiegelmayer i innymi. W branży od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał koordynując działania marketingowe w firmach (Exea, Smart Space) i w agencjach reklamowych, gdzie odpowiadał za działania dla marek takich jak Polpharma, Makro, Danone czy BIC. Dzieli się wiedzą o nowoczesnym marketingu na szkoleniach. Przeprowadził ich już ponad setkę – ma na swoim koncie blisko 1500 godzin przepracowanych na sali szkoleniowej. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Regularnie publikuje również w magazynach branżowych Brief i Marketing w Praktyce. Wykładowca UMK w Toruniu, studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni, Politechniki Białostockiej, WSB w Toruniu, WSB w Bydgoszczy i WSB w Gdańsku. Prelegent i uczestnik paneli na konferencjach w całej Polsce.

Harmonogram:

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8

             w sobotę, 18 marca 2017 r. w godz. 10.00-16.00

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.

 

OSOBY ZAINTERESOWANE NASTĘPNĄ EDYCJĄ WARSZTATÓW „Tworzenie skutecznych i estetycznych prezentacji”
PROSZONE SĄ O KONTAKT: barbara.planeta@woak.torun.pl

KIEDY 18 marca 2017 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 10 marca 2017 r.
MIEJSCE WOAK Toruń
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta

e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl

tel. 56 652 27 55

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH