Marketing kultury
Jak samodzielnie zrobić stronę internetową
8 kwietnia 2017 r.
Jak samodzielnie zrobić stronę internetową
fot. Pixabay

Jak samodzielnie zrobić stronę internetową

fot. Pixabay

Adresaci:

Osoby, które chcą zrealizować i opublikować stronę internetową swojej instytucji, akcji promocyjnej czy projektu, szczególnie przedsiębiorcy, pracownicy marketingu, freelancerzy, animatorzy kultury i organizatorzy wydarzeń artystycznych.

Cel:

Nauka samodzielnego tworzenia prostych stron internetowych z wykorzystaniem wolnego oprogramowania.

Program:

Estetyka i funkcjonalność strony internetowej – co należy wiedzieć, na co zwrócić uwagę. Przegląd programów do tworzenia stron www i wybór najlepszego narzędzia do planowanego kształtu strony (od prostej strony lądowania po wielostronicowy serwis www dla firmy). Ćwiczenia praktyczne z tworzenia własnej strony i jej elementów.

Prowadzący:

Artur Jabłoński – fanatyk komunikacji. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. Pracował i pracuje m.in. z: Ista Shared Services, OtoDom, Allegro, Urzędem Miasta Gdyni, Urzędem Miasta Torunia, ING, Radio PiK, Stiegelmayer i innymi. W branży od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał koordynując działania marketingowe w firmach (Exea, Smart Space) i w agencjach reklamowych, gdzie odpowiadał za działania dla marek takich jak Polpharma, Makro, Danone czy BIC. Dzieli się wiedzą o nowoczesnym marketingu na szkoleniach. Przeprowadził ich już ponad setkę – ma na swoim koncie blisko 1500 godzin przepracowanych na sali szkoleniowej. Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. Regularnie publikuje również w magazynach branżowych Brief i Marketing w Praktyce. Wykładowca UMK w Toruniu, studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni, Politechniki Białostockiej, WSB w Toruniu, WSB w Bydgoszczy i WSB w Gdańsku. Prelegent i uczestnik paneli na konferencjach w całej Polsce.

Harmonogram:

Zajęcia odbędą się w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, ul. Szpitalna 8

                 w sobotę, 8 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00-16.00

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych.

 

OSOBY ZAINTERESOWANE NASTĘPNĄ EDYCJĄ WARSZTATÓW „Jak samodzielnie zrobić stronę internetową”
PROSZONE SĄ O KONTAKT: barbara.planeta@woak.torun.pl

KIEDY 8 kwietnia 2017 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 15 marca 2017 r.
MIEJSCE WOAK Toruń
CENA 100 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta

e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl

tel. 56 652 27 55

 

REJESTRACJA ONLINE
ZASADY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH