Szanowni Czytelnicy!

Wydawany od stycznia tego roku w wersji elektronicznej – na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu i platformie issu.com, także w wersji mobilnej – Biuletyn Informacji Kulturalnej spotkał się z przychylnością odbiorców, a niektóre materiały znalazły odzew środowisk zainteresowanych życiem kulturalnym naszego województwa. Kierowane są jednak do nas pytania o wersję papierową miesięcznika. … Czytaj dalej Szanowni Czytelnicy!

Szanowni Czytelnicy!

Wydawany od stycznia tego roku w wersji elektronicznej – na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu i platformie issu.com, także w wersji mobilnej – Biuletyn Informacji Kulturalnej spotkał się z przychylnością odbiorców, a niektóre materiały znalazły odzew środowisk zainteresowanych życiem kulturalnym naszego województwa. Kierowane są jednak do nas pytania o wersję papierową miesięcznika. Właśnie taką przygotowujemy: w jednym tomie wydrukujemy większość tekstów publikowanych od stycznia do grudnia w wersji elektronicznej i wybór fotografii.

W ostatnim w tym roku Biuletynie kierujemy uwagę ku osobie i dokonaniom zmarłego w zeszłym roku Profesora Stefana Kościeleckiego – artysty, pedagoga, autora koncepcji wychowania plastycznego, twórcy Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia zapowiada eksponowana w Salonie Hoffman w bydgoskim Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury wystawa Magia pająków, magia świąt. Prastara tradycja w nowej odsłonie.

Na święta oraz Nowy 2019 Rok składamy serdeczne życzenia: najcudowniejszej Radości.