Szanowni Czytelnicy!

W kwietniowym Biuletynie Informacji Kulturalnej omawiamy XXVII Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w dziedzinie muzyki. Finałowy koncert konkursowy odbył się 24 marca w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki w Toruniu. Przypominamy, że na początku maja mija termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny Konfrontacji pod hasłem Fotofikcje. Zapraszamy na 12 maja na konkursowy przegląd filmowy Konfrontacji … Czytaj dalej Szanowni Czytelnicy!

Szanowni Czytelnicy!

W kwietniowym Biuletynie Informacji Kulturalnej omawiamy XXVII Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu w dziedzinie muzyki. Finałowy koncert konkursowy odbył się 24 marca w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki w Toruniu. Przypominamy, że na początku maja mija termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny Konfrontacji pod hasłem Fotofikcje. Zapraszamy na 12 maja na konkursowy przegląd filmowy Konfrontacji do kina Centrum w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.

W kwietniowym Biuletynie piszemy o 63. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – eliminacje wojewódzkie odbywały się w naszym Ośrodku 13 kwietnia. Piszemy również o XVI Przeglądzie Małych Form Teatralnych Arlekinada, który odbywał się w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu w dniach 23-24 marca, a także o innych wydarzeniach w obszarach amatorskiej twórczości artystycznej.